EvoLve - en to nb_NO translation catalogue (13 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nb_NO: Dette innlegget er passordbeskyttet. Vennligst skriv inn passordet for å se kommentarer.

en: No Comments Yet
nb_NO: Foreløpig ingen kommentarer

en: Page %s
nb_NO: Side %s

en: Primary Menu
nb_NO: Hovedmeny

en: Make sure all words are spelled correctly.
nb_NO: Sjekk at alle ordene er riktig bokstavert.

en: Try different keywords.
nb_NO: Forsøk andre nøkkelord.

en: Try more general keywords.
nb_NO: Forsøk mer generelle nøkkelord.

en: Type your search
nb_NO: Skriv inn søkestrengen her

en: % Comments
nb_NO: % kommentarer

en: 1 Comment
nb_NO: Én kommentar

en: Written by
nb_NO: Skrevet av

en: Leave a Comment
nb_NO: Legg igjen en kommentar

en: Read more
nb_NO: Les mer
