EvoLve - en to nl_NL translation catalogue (13 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nl_NL: Dit bericht is beschermd met een wachtwoord. Geef het wachtwoord in om de commentaren op dit bericht te kunnen lezen.

en: No Comments Yet
nl_NL: Nog geen commentaren

en: Page %s
nl_NL: Pagina %s

en: Primary Menu
nl_NL: Hoofdmenu

en: Make sure all words are spelled correctly.
nl_NL: Kijk even eea goed na, of alle woorden goed gespeld zijn

en: Try different keywords.
nl_NL: Probeer andere trefwoorden

en: Try more general keywords.
nl_NL: Probeer meer algemene trefwoorden

en: Type your search
nl_NL: Geef uw zoekcriteria

en: % Comments
nl_NL: % commentaren

en: 1 Comment
nl_NL: 1 commentaar

en: Written by
nl_NL: Geschreven door

en: Leave a Comment
nl_NL: Geef commentaar

en: Read more
nl_NL: Lees verder
