EvoLve - en to sl_SI translation catalogue (12 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sl_SI: Prispevek je zaščiten z geslom. Vnesite geslo za pregled komentarjev.

en: No Comments Yet
sl_SI: Komentarjev še ni.

en: Page %s
sl_SI: Stran %s

en: Make sure all words are spelled correctly.
sl_SI: Preveri če so vse besede pravilno napisane.

en: Try different keywords.
sl_SI: Poskusi uporabiti druge besede.

en: Try more general keywords.
sl_SI: Poskusi bolj splošne besede.

en: Type your search
sl_SI: Vpiši iskano besedo

en: % Comments
sl_SI: % komentarjev

en: 1 Comment
sl_SI: 1 komentar

en: Written by
sl_SI: Napisal

en: Leave a Comment
sl_SI: Dodaj komentar

en: Read more
sl_SI: Preberi
