EvoLve - en to sv_SE translation catalogue (13 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sv_SE: Den här artikeln är lösenordsskyddad. Skriv in lösenordet för att läsa kommentarerna.

en: No Comments Yet
sv_SE: Inga kommentarer ännu

en: Page %s
sv_SE: Sida %s

en: Primary Menu
sv_SE: Huvudmeny

en: Make sure all words are spelled correctly.
sv_SE: Kontrollera att alla ord är rätt stavade

en: Try different keywords.
sv_SE: Försök med andra nyckelord.

en: Try more general keywords.
sv_SE: Försök med mer generella sökord.

en: Type your search
sv_SE: Skriv in dina sökord

en: % Comments
sv_SE: % Kommentarer

en: 1 Comment
sv_SE: 1 kommentar

en: Written by
sv_SE: Skrivet av

en: Leave a Comment
sv_SE: Lämna en kommentar

en: Read more
sv_SE: Läs mer
