Themes - evolve - en to nb_NO translation catalogue (139 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nb_NO: Dette innlegget er passordbeskyttet. Du må oppgi passord for å se kommentarer.

en: No Comments Yet
nb_NO: Foreløpig ingen kommentarer

en: Page %s
nb_NO: Side %s

en: Primary Menu
nb_NO: Primærmeny

en: Read More
nb_NO: Les mer

en: Submit
nb_NO: Send

en: Make sure all words are spelled correctly.
nb_NO: Sjekk at alle ordene er riktig bokstavert.

en: Try different keywords.
nb_NO: Forsøk andre nøkkelord.

en: Try more general keywords.
nb_NO: Forsøk mer generelle nøkkelord.

en: Type your search
nb_NO: Skriv inn søkestrengen her

en: Topics
nb_NO: Emner

en: Replies
nb_NO: Svar

en: Move reply "%s"
nb_NO: Flytt svar "%s"

en: New topic in <strong>%s</strong> titled:
nb_NO: Nytt emne i <strong>%s</strong> med tittelen:

en: Moved: %s
nb_NO: Flyttet: %s

en: Use an existing topic in this forum:
nb_NO: Bruk et eksisterende emne i dette forumet:

en: You do not have the permissions to edit this reply!
nb_NO: Du har ikke tilgang til å redigere dette svaret!

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
nb_NO: Du kan bruke disse <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr>-kodene og attributtene:

en: Notify the author of follow-up replies via email
nb_NO: Varsl forfatter av oppfølgingssvar via e-post

en: Notify me of follow-up replies via email
nb_NO: Informer meg om oppfølgingssvar via e-post

en: Merge topic "%s"
nb_NO: Flett emne "%s"

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
nb_NO: Velg emnet å fusjonere dette inn i. Destinasjonsemnet vil forbli det ledende emnet, og denne vil endre seg til et svar.

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
nb_NO: For å beholde dette emnet øverst, gå til det andre temaet og bruk fletteverktøyet derfra i stedet.

en: All replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted. If the destination topic was created after this one, it's post date will be updated to second earlier than this one.
nb_NO: Alle svar fra de to emnene vil bli slått sammen kronologisk. Rekkefølgen på de sammenslåtte svarene er basert på tid og dato de ble lagt ut. Hvis destinasjonsemnet ble opprettet etter dette, vil innleggets dato bli oppdatert til ett sekund tidligere enn dette.

en: Destination
nb_NO: Destinasjon

en: Merge with this topic:
nb_NO: Fusjoner med dette emnet:

en: Merge topic subscribers
nb_NO: Flett emneabonnenter

en: Merge topic favoriters
nb_NO: Flett emnefavoritter

en: Merge topic tags
nb_NO: Flett emnestikkord

en: You do not have the permissions to edit this topic!
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å redigere dette emnet!

en: Split topic "%s"
nb_NO: Splitt emne "%s"

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
nb_NO: Når du deler et emne, skjærer du den i to, starter med svaret du valgte. Velg å bruke svaret som et nytt emne med en ny tittel, eller slå sammen disse svarene i et eksisterende emne.

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
nb_NO: Hvis du bruker det eksisterende emnealternativet, vil svar innen begge emner slås sammen kronologisk. Rekkefølgen på det sammenslåtte svaret er basert på tid og dato de ble lagt ut.

en: Split: %s
nb_NO: Splitt: %s

en: Copy subscribers to the new topic
nb_NO: Kopier abonnenter til det nye emnet

en: Copy favoriters to the new topic
nb_NO: Kopier favoritter til det nye emnet

en: Copy topic tags to the new topic
nb_NO: Kopier emnestikkord til nytt emne

en: Manage Tag: "%s"
nb_NO: Håndter stikkord: «%s»

en: Rename
nb_NO: Gi nytt navn

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
nb_NO: La permalenken være tom for at en skal genereres automatisk.

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
nb_NO: Når du endrer permalenken betyr det at gamle lenker til emnet vil slutte å fungere.

en: Name:
nb_NO: Navn:

en: Slug:
nb_NO: Permalenke:

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: Merge
nb_NO: Flett

en: Existing tag:
nb_NO: Eksisterende stikkord:

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
nb_NO: Er du sikker på at du vil flette stikkordet «%s» inn i stikkordet du har angitt?

en: Delete
nb_NO: Slett

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
nb_NO: Dette sletter ikke dine emner. Bare selve stikkordet slettes.

en: Deleting a tag cannot be undone.
nb_NO: Sletting av et stikkord kan ikke angres.

en: Any links to this tag will no longer function.
nb_NO: Eventuelle lenker til dette stikkordet vil ikke lenger fungere.

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette stikkordet «%s»? Dette er permanent og kan ikke angres.

en: Name
nb_NO: Navn

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Password
nb_NO: Passord

en: Posts
nb_NO: Innlegg

en: Freshness
nb_NO: Ferskhet

en: Last updated %s
nb_NO: Sist oppdatert %s

en: In reply to:
nb_NO: som svar til

en: Topic:
nb_NO: Emne:

en: Topic
nb_NO: Emne

en: Voices
nb_NO: Deltakere

en: %s's Profile
nb_NO: Profilen til %s

en: Profile
nb_NO: Profil

en: %s's Topics Started
nb_NO: %s's Temaer Startet

en: Topics Started
nb_NO: Påbegynte emner

en: %s's Replies Created
nb_NO: %s's Svar Laget

en: Replies Created
nb_NO: Svar opprettet

en: %s's Favorites
nb_NO: %s's Favoritter

en: Favorites
nb_NO: Favoritter

en: %s's Subscriptions
nb_NO: %s's abonnenter

en: Subscriptions
nb_NO: Abonnementer

en: Edit %s's Profile
nb_NO: Rediger profilen til %s

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: % Comments
nb_NO: % kommentarer

en: 1 Comment
nb_NO: 1 kommentar

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Popular
nb_NO: Populære

en: Show comments
nb_NO: Vis kommentarer

en: Search
nb_NO: Søk

en: Written by
nb_NO: Skrevet av

en: Leave a Comment
nb_NO: Legg igjen en kommentar

en: Permanent Link to
nb_NO: Permanent lenke til

en: Untitled
nb_NO: Uten tittel

en: Home
nb_NO: Hjem

en: Blog
nb_NO: Blogg

en: RSS Feed
nb_NO: Aktivitet RSS Strøm

en: Tumblr
nb_NO: Tumblr mikroblogg

en: Share on Twitter
nb_NO: Del på Twitter

en: Share on Facebook
nb_NO: Del på Facebook

en: More options
nb_NO: Flere valg

en: Sidebar 1
nb_NO: Sidekolonne 1

en: Sidebar 2
nb_NO: Sidekolonne 2

en: Show
nb_NO: Vis

en: Email:
nb_NO: E-post:

en: Theme Homepage
nb_NO: Tema-hjemmeside

en: Documentation
nb_NO: Dokumentasjon

en: Read more
nb_NO: Les mer

en: General
nb_NO: Generelt

en: Boxed
nb_NO: Fast bredde

en: Wide
nb_NO: Maks bredde

en: Enabled
nb_NO: Aktivert

en: Disabled
nb_NO: Deaktivert

en: Contain
nb_NO: Inneholder

en: None
nb_NO: none

en: Background Repeat
nb_NO: Gjenta bakgrunn

en: repeat
nb_NO: Gjenta

en: Background Position
nb_NO: Justering bakgrunn

en: Header
nb_NO: Sidetopp

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Center
nb_NO: Senter

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Front Page
nb_NO: Forside

en: Single Post
nb_NO: Enkeltinnlegg

en: Footer
nb_NO: Bunntekst

en: Typography
nb_NO: Typografi

en: Light
nb_NO: Lys

en: Dark
nb_NO: Mørk

en: Square
nb_NO: Kvadrat

en: Button Type
nb_NO: Knapptype

en: Single posts
nb_NO: Enkeltinnlegg

en: Single posts + Archive pages
nb_NO: Enkeltinnlegg + arkivsider

en: All pages
nb_NO: Alle sider

en: Both
nb_NO: Begge deler

en: Large
nb_NO: Stor

en: Linkedin
nb_NO: LinkedIn

en: Slider Speed
nb_NO: Gliderhastighet

en: Extra
nb_NO: Ekstra

en: Middle
nb_NO: Midten

en: Default
nb_NO: Standard

en: All
nb_NO: Alle

en: Upload
nb_NO: Last opp

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: No
nb_NO: Nei

en: Yes
nb_NO: Ja

en: Sidebar Position
nb_NO: Sideområdeposisjon

en: Full Width
nb_NO: full bredde

en: Page Title
nb_NO: Sidetittel

en: Hide
nb_NO: Skjul
