Themes - evolve - en to nl_NL translation catalogue (249 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nl_NL: Dit bericht is beveiligd met een wachtwoord. Voer het wachtwoord in om de reacties te bekijken.

en: No Comments Yet
nl_NL: Nog geen commentaren

en: Page %s
nl_NL: Pagina %s

en: Primary Menu
nl_NL: Primair menu

en: Read More
nl_NL: Verder lezen

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: Make sure all words are spelled correctly.
nl_NL: Kijk even eea goed na, of alle woorden goed gespeld zijn

en: Try different keywords.
nl_NL: Probeer andere trefwoorden

en: Try more general keywords.
nl_NL: Probeer meer algemene trefwoorden

en: Type your search
nl_NL: Geef uw zoekcriteria

en: Topics
nl_NL: Onderwerpen

en: Replies
nl_NL: Reacties

en: Move reply "%s"
nl_NL: Verplaats reactie "%s"

en: New topic in <strong>%s</strong> titled:
nl_NL: Nieuw onderwerp in <strong>%s</strong> titel:

en: Moved: %s
nl_NL: Verplaatst: %s

en: Use an existing topic in this forum:
nl_NL: Gebruik een bestaand onderwerp in dit forum:

en: No other topics found!
nl_NL: Geen andere onderwerpen gevonden!

en: You do not have the permissions to edit this reply!
nl_NL: Je beschikt niet over de rechten om deze reactie te bewerken!

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
nl_NL: Je kunt deze <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags en attributen gebruiken:

en: Notify the author of follow-up replies via email
nl_NL: Houd de auteur op de hoogte van volgende reacties via e-mail

en: Notify me of follow-up replies via email
nl_NL: Houd me op de hoogte van volgende reacties via e-mail

en: Merge topic "%s"
nl_NL: Onderwerp samenvoegen "%s"

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
nl_NL: Selecteer het onderwerp waarmee deze moet worden samengevoegd. Het bestemmingsonderwerp zal het onderwerp blijven en dit onderwerp zal wijzigen in een reactie.

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
nl_NL: Om dit onderwerp als leidend onderwerp te houden, ga naar het andere onderwerp en gebruik het samenvoegen gereedschap vanaf daar.

en: All replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted. If the destination topic was created after this one, it's post date will be updated to second earlier than this one.
nl_NL: Alle reacties in beide onderwerpen zullen chronologisch worden samengevoegd. De volgorde van de samengevoegde reacties zijn gebaseerd op datum en tijd wanneer ze geplaatst zijn. Als het bestemmingsonderwerp later gemaakt is als deze, zal de berichtdatum een seconde eerder als dit onderwerp worden.

en: Destination
nl_NL: Bestemming

en: Merge with this topic:
nl_NL: Samenvoegen met dit onderwerp:

en: No topics were found to which the topic could be merged to!
nl_NL: Er zijn geen onderwerpen gevonden waarmee het onderwerp kan worden samengevoegd.

en: Merge topic subscribers
nl_NL: Samenvoegen onderwerp inschrijvers

en: Merge topic favoriters
nl_NL: Samenvoegen onderwerp favorieten

en: Merge topic tags
nl_NL: Samenvoegen onderwerp tags

en: You do not have the permissions to edit this topic!
nl_NL: Je hebt geen rechten om dit onderwerp te bewerken!

en: Split topic "%s"
nl_NL: Splits onderwerp "%s"

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
nl_NL: Als je een onderwerp splitst, snijd je het doormidden met de reactie die je zojuist geselecteerd hebt. Kies ervoor om de reactie als een nieuw onderwerp te gebruiken, of voeg deze reacties samen in een bestaand onderwerp.

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
nl_NL: Als je de bestaande onderwerpoptie gebruikt, zullen de reacties van beide onderwerpen chronologisch worden samengevoegd. De volgorde van de samengevoegde reacties is gebaseerd op de datum en tijd van plaatsen.

en: Split: %s
nl_NL: Splits: %s

en: Copy subscribers to the new topic
nl_NL: Kopieer inschrijver naar het nieuwe onderwerp

en: Copy favoriters to the new topic
nl_NL: Kopieer favorieten naar het nieuwe onderwerp

en: Copy topic tags to the new topic
nl_NL: Kopieer onderwerptags naar het nieuwe onderwerp

en: Manage Tag: "%s"
nl_NL: Beheer tag: "%s"

en: Rename
nl_NL: Hernoemen

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
nl_NL: Laat de slug leeg om er een automatisch te genereren.

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
nl_NL: De slug wijzigen heeft effect op de permalink. Links naar de oude slug zullen niet meer werken.

en: Name:
nl_NL: Naam:

en: Slug:
nl_NL: Slug

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Merge
nl_NL: Invoegen in

en: Existing tag:
nl_NL: Bestaande tag:

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
nl_NL: Weet je zeker dat je de "%s" tag  wilt samenvoegen met de tag die je hebt gespecificeerd?

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
nl_NL: Dit verwijdert je onderwerpen niet. Alleen de tag zelf wordt verwijdert.

en: Deleting a tag cannot be undone.
nl_NL: Een tag verwijderen kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Any links to this tag will no longer function.
nl_NL: Links naar deze tag zullen niet langer functioneren.

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
nl_NL: Weet je zeker dat je de "%s" tag wilt verwijderen? Dit is permanent en kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Name
nl_NL: Naam

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Log In
nl_NL: Inloggen

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Posts
nl_NL: Berichten

en: Freshness
nl_NL: Frisheid

en: Last updated %s
nl_NL: Laatst bijgewerkt %s

en: In reply to:
nl_NL: In reactie op:

en: Topic:
nl_NL: Onderwerp:

en: Topic
nl_NL: Onderwerp

en: Voices
nl_NL: Auteurs

en: %s's Profile
nl_NL: %s's profiel

en: Profile
nl_NL: Profiel

en: %s's Topics Started
nl_NL: Geopende berichten van %s

en: Topics Started
nl_NL: Gestarte topics

en: %s's Replies Created
nl_NL: Reactie van %s Aangemaakt

en: Replies Created
nl_NL: Aangemaakte reacties

en: %s's Favorites
nl_NL: %s zijn favorieten

en: Favorites
nl_NL: Favorieten

en: %s's Subscriptions
nl_NL: %s Aanmeldingen

en: Subscriptions
nl_NL: Abonnementen

en: Edit %s's Profile
nl_NL: Bewerk profiel van %s

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: % Comments
nl_NL: % reacties

en: 1 Comment
nl_NL: 1 reactie

en: Follow replies
nl_NL: Reacties volgen

en: Comments
nl_NL: Reacties

en: Your comment is awaiting moderation
nl_NL: Je reactie wacht op goedkeuring

en: Popular
nl_NL: Populair

en:  says
nl_NL: zegt

en: Popular Posts Order By
nl_NL: Populaire berichten gesorteerd op

en: Highest Comments
nl_NL: Meeste reacties

en: Highest Views
nl_NL: Meeste weergave

en: Number of popular posts
nl_NL: Aantal populaire berichten

en: Number of recent posts
nl_NL: Aantal recente berichten

en: Number of comments
nl_NL: Aantal reacties

en: Show popular posts
nl_NL: Toon populaire berichten

en: Show recent posts
nl_NL: Toon recente berichten

en: Show comments
nl_NL: Reacties tonen

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Written by
nl_NL: Geschreven door

en: Leave a Comment
nl_NL: Een reactie plaatsen

en: Similar posts
nl_NL: Vergelijkbare Berichten

en: Permanent Link to
nl_NL: Blijvende Link naar

en: Untitled
nl_NL: Zonder titel

en: 404 - Page not Found
nl_NL: 404 - Pagina niet gevonden

en: Newsletter
nl_NL: Nieuwsbrief

en: Share on Twitter
nl_NL: Deel op Twitter

en: Share on Facebook
nl_NL: Deel op Facebook

en: Share on Google Plus
nl_NL: Delen op Google Plus

en: Share on Pinterest
nl_NL: Delen op Pinterest

en: Share by Email
nl_NL: Delen via E-mail

en: More options
nl_NL: Meer opties

en: Sidebar 1
nl_NL: Zijbalk 1

en: Sidebar 2
nl_NL: Zijbalk 2

en: Sort by
nl_NL: Sorteren op

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Date
nl_NL: Datum

en: Rating
nl_NL: Waardering

en: Show
nl_NL: Tonen

en:  Products
nl_NL: Producten

en: Products
nl_NL: Producten

en: View Cart
nl_NL: Winkelmand bekijken

en: Checkout
nl_NL: Afrekenen

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Email:
nl_NL: E-mail:

en: My Account
nl_NL: Mijn account

en: Remember Me
nl_NL: Onthoud mij

en: Theme Homepage
nl_NL: Thema homepage

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Posts Slider
nl_NL: Berichten Slider

en: Newer Entries
nl_NL: Nieuwere berichten

en: Older Entries
nl_NL: Oudere berichten

en: Read more
nl_NL: Meer lezen

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Boxed
nl_NL: Gefixeerde breedte

en: Wide
nl_NL: Maximale breedte

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Content Box 3
nl_NL: Inhoud box 3

en: Content Box 4
nl_NL: Inhoud box 4

en: Cover
nl_NL: bedekken

en: Contain
nl_NL: Omvatten

en: None
nl_NL: Niet

en: Background Repeat
nl_NL: Achtergrond herhalen

en: repeat
nl_NL: Herhalen

en: repeat-x
nl_NL: herhaal-x

en: repeat-y
nl_NL: herhaal-y

en: Background Position
nl_NL: Achtergrondpositie

en: center top
nl_NL: Centreer boven

en: center center
nl_NL: midden-midden

en: center bottom
nl_NL: midden-onder

en: left top
nl_NL: linksboven

en: left center
nl_NL: linksmidden

en: left bottom
nl_NL: linksonder

en: right top
nl_NL: rechtsboven

en: right center
nl_NL: rechtsmidden

en: right bottom
nl_NL: rechtsonder

en: Testimonials
nl_NL: Aanbevelingen

en: Enable Searchbox
nl_NL: Schakel het zoekveld in

en: Sticky Header
nl_NL: Sticky header

en: Left
nl_NL: Links

en: Center
nl_NL: Gecentreerd

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Header Widgets
nl_NL: Header widgets

en: Front Page
nl_NL: Voorpagina

en: Single Post
nl_NL: Enkelvoudig bericht

en: Footer
nl_NL: Voettekst

en: Footer Widgets
nl_NL: Footer widgets

en: Custom Footer
nl_NL: Aangepaste footer

en: Typography
nl_NL: Typografie

en: Headings
nl_NL: Koppen

en: Enable Breadcrumbs Navigation
nl_NL: Activeer kruimelpad navigatie

en: Header & Footer
nl_NL: Header & footer

en: Footer Image
nl_NL: Footer afbeelding

en: Light
nl_NL: Licht

en: Dark
nl_NL: Donker

en: 100% Background Image
nl_NL: 100% achtergrond afbeelding

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Content Image
nl_NL: Inhoud afbeelding

en: Background color of content
nl_NL: Achtergrondkleur van de inhoud

en: Custom background color of content area
nl_NL: Aangepaste achtergrondkleur van het inhoudgebied

en: Widget Title Custom Background
nl_NL: Widget titel aangepaste achtergrond

en: Custom color for content links
nl_NL: Aangepaste kleur van inhoud links

en: Shadows
nl_NL: Schaduwen

en: Button Shape
nl_NL: Vorm van de knop

en: Square
nl_NL: Rechthoek

en: Round
nl_NL: Afronden

en: Pill
nl_NL: Cirkel

en: Button Type
nl_NL: Soort knop

en: Flat
nl_NL: Zonder opmaak

en: Button Accent Color
nl_NL: Accentkleur van knop

en: Single posts
nl_NL: Enkele berichten

en: Single posts + Archive pages
nl_NL: Enkele berichten + Archiefpagina's

en: All pages
nl_NL: Alle pagina&#39;s

en: Pagination Type
nl_NL: Paginering type

en: Infinite Scroll
nl_NL: Oneindig scrollen

en: Both
nl_NL: Beide

en: Post Title Excerpt Length
nl_NL: Berichttitel samenvatting lengte

en: Featured Image
nl_NL: Uitgelichte afbeelding

en: Post Format
nl_NL: Berichtformat

en: Sticky Post Format Background
nl_NL: Sticky berichtformat achtergrond

en: Aside Post Format Background
nl_NL: Aside berichtformat achtergrond

en: Audio Post Format Background
nl_NL: Audio berichtformat achtergrond

en: Chat Post Format Background
nl_NL: Chat berichtformat achtergrond

en: Gallery Post Format Background
nl_NL: Galerij berichtformat achtergrond

en: Image Post Format Background
nl_NL: Afbeelding berichtformat achtergrond

en: Link Post Format Background
nl_NL: Link berichtformat achtergrond

en: Quote Post Format Background
nl_NL: Quote berichtformat achtergrond

en: Status Post Format Background
nl_NL: Status berichtformat achtergrond

en: Video Post Format Background
nl_NL: Video berichtformat achtergrond

en: Social Media Links
nl_NL: Sociale Media Linkjes

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Small
nl_NL: Klein

en: Large
nl_NL: Groot

en: X-Large
nl_NL: Extra groot

en: Insert your Facebook URL
nl_NL: Voeg je Facebook-URL toe

en: Insert your Twitter URL
nl_NL: Voeg je Twitter-URL toe

en: Insert your Instagram URL
nl_NL: Voeg je Instagram-URL toe

en: Insert your Skype URL
nl_NL: Voeg je Skype-URL toe

en: Insert your Flickr URL
nl_NL: Voeg je Flickr-URL toe

en: Linkedin
nl_NL: LinkedIn

en: Insert your Linkedin profile URL
nl_NL: Voeg je Linkedin profiel-URL toe

en: Insert your Google Plus profile URL
nl_NL: Voeg je Google Plus profiel-URL toe

en: Insert your Pinterest profile URL
nl_NL: Voeg je Pinterest profiel-URL toe

en: Insert your Tumblr profile URL
nl_NL: Voeg je Tumblr profiel-URL toe

en: Speed
nl_NL: Snelheid

en: Enable Slide %d
nl_NL: Activeer slide %d

en: Slide %d Image
nl_NL: Slide %d afbeelding

en: Slide %d Title
nl_NL: Slide %d titel

en: Slide %d Button
nl_NL: Slide %d knop

en: Enable Parallax Slider
nl_NL: Activeer Parallax Slider

en: Slide %s Image
nl_NL: Slide %s afbeelding

en: Slide %s Title
nl_NL: Slide %s titel

en: Slide %s Button
nl_NL: Slide %s knop

en: Enable Posts Slider
nl_NL: Activeer berichten slider

en: Slider Speed
nl_NL: Slider snelheid

en: Middle
nl_NL: Midden

en: Default
nl_NL: Standaard

en: All
nl_NL: Alles

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Layout
nl_NL: Opmaak

en: Enable Header Widgets
nl_NL: Header Widgets Aanzetten

en: No
nl_NL: Nee

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Sidebar Position
nl_NL: Sidebar positie

en: Use this setting to select and set position of sidebar
nl_NL: Gebruik deze instelling om de sidebar te selecteren en te positioneren

en: Full Width
nl_NL: Volle breedte

en: Page Title
nl_NL: Pagina titel

en: Hide
nl_NL: Verbergen

en: Page Breadcrumb
nl_NL: Pagina-kruimelpad

en: Slider Position
nl_NL: Slider positie

en: No Slider
nl_NL: Geen Slider
