Themes - evolve - en to sr_RS translation catalogue (137 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sr_RS: Овај чланак је заштићен лозинком. Унесите лозинку да бисте видели коментаре.

en: No Comments Yet
sr_RS: Nema komentara

en: Page %s
sr_RS: Страна %s

en: Primary Menu
sr_RS: Примарни изборник

en: Read More
sr_RS: Pročitajte više

en: Submit
sr_RS: Пошаљи

en: Make sure all words are spelled correctly.
sr_RS: Proverite da li su sve reči ispravno napisane.

en: Try different keywords.
sr_RS: Potražite druge ključne reči.

en: Try more general keywords.
sr_RS: Pokušajte sa uopštenijim izrazima.

en: Type your search
sr_RS: Unesite izraz za pretragu

en: Topics
sr_RS: Теме

en: Replies
sr_RS: Одговори

en: Move reply "%s"
sr_RS: Помери одговор "%s"

en: New topic in <strong>%s</strong> titled:
sr_RS: Нова тема у <strong>%s</strong> насловљена:

en: Moved: %s
sr_RS: Померена: %s

en: Use an existing topic in this forum:
sr_RS: Користи постојећу тему у овом форуму:

en: No other topics found!
sr_RS: Нема других пронађених тема!

en: You do not have the permissions to edit this reply!
sr_RS: Немате права да уредите овај одговор!

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
sr_RS: Можете користити ове <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> ознаке и атрибуте:

en: Notify the author of follow-up replies via email
sr_RS: Обавести аутора о одговорима који уследе преко е-поште

en: Notify me of follow-up replies via email
sr_RS: Желим да примам одговоре који уследе на своју е-пошту

en: Merge topic "%s"
sr_RS: Споји тему "%s"

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
sr_RS: Одаберите тему у коју ћете спојити ову. Циљана тема ће остати водећа тема а ова ће бити промењена у одговор.

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
sr_RS: Да бисте оставили ову тему као водећу, идите на другу тему у користите алатку за спајање са ње.

en: All replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted. If the destination topic was created after this one, it's post date will be updated to second earlier than this one.
sr_RS: Сви одговори са обе теме ће бити хронолошки спојени. Поредак спојених одговора је заснован на времену и датуму када су објављени. Уколико је циљана тема направљена након ове, њен датум ће бити ажуриран тако да буде секунд пре ове.

en: Destination
sr_RS: Циљ

en: Merge with this topic:
sr_RS: Споји са овом темом:

en: No topics were found to which the topic could be merged to!
sr_RS: Нема пронађених тема са којом би тема била спојена!

en: Merge topic subscribers
sr_RS: Споји пријављене на тему

en: Merge topic favoriters
sr_RS: Споји ознаке за омиљену тему

en: Merge topic tags
sr_RS: Споји ознаке теме

en: You do not have the permissions to edit this topic!
sr_RS: Немате права да уређујете ову тему!

en: Split topic "%s"
sr_RS: Подели тему "%s"

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
sr_RS: Када поделите тему, ви је сечете на пола почевши од одговора ког сте одабрали. Одаберите да користите тај одговор као нову тему са новим насловом или спојите те одговоре у постојећу тему.

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
sr_RS: Уколико користите могућност постојеће теме, одговори у обе теме ће бити спојени хронолошки. Поредак спојених одговора је заснован на времену и датуму када су објављени.

en: Split: %s
sr_RS: Подели: %s

en: Copy subscribers to the new topic
sr_RS: Умножи пријављене на нову тему

en: Copy favoriters to the new topic
sr_RS: Умножи ознаке за омиљену тему на нову тему

en: Copy topic tags to the new topic
sr_RS: Умножи ознаке на нову тему

en: Manage Tag: "%s"
sr_RS: Управљај ознаком: "%s"

en: Rename
sr_RS: Промени име

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
sr_RS: Оставите празан подложак да би вам се један направио аутоматски.

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
sr_RS: Мењање подлошка утиче на његову сталну везу. Све везе до старог подлошка ће престати да раде.

en: Name:
sr_RS: Име:

en: Slug:
sr_RS: Подложак:

en: Update
sr_RS: Ажурирај

en: Merge
sr_RS: Спој

en: Existing tag:
sr_RS: Постојећа ознака:

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
sr_RS: Да ли сигурно желите да спојите ознаку "%s" у ознаку коју сте навели?

en: Delete
sr_RS: Обриши

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
sr_RS: Ово не брише ваше теме. Само ће сама ознака бити обрисана.

en: Deleting a tag cannot be undone.
sr_RS: Брисање ознаке не може бити опозвано.

en: Any links to this tag will no longer function.
sr_RS: Све везе до ове ознаке ће престати да раде.

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
sr_RS: Да ли сигурно желите да обришете ознаку "%s"? Ово остаје трајно и не може бити опозвано.

en: Forum
sr_RS: Форум

en: Name
sr_RS: Име

en: Username
sr_RS: Корисничко име

en: Password
sr_RS: Лозинка

en: Posts
sr_RS: Чланци

en: Freshness
sr_RS: Свежина

en: Forum:
sr_RS: Форум:

en: Last updated %s
sr_RS: Последње ажурирање %s

en: In reply to:
sr_RS: као одговор на:

en: Topic:
sr_RS: Тема:

en: Topic
sr_RS: Тема

en: Voices
sr_RS: Гласови

en: %s's Profile
sr_RS: Профил корисника %s

en: Profile
sr_RS: Профил

en: %s's Topics Started
sr_RS: Теме започете од стране %s

en: Topics Started
sr_RS: Започете теме

en: %s's Replies Created
sr_RS: Одговори направљени од стране %s

en: Replies Created
sr_RS: Направљени одговори

en: %s's Favorites
sr_RS: Омиљене теме за %s

en: Favorites
sr_RS: омиљене теме

en: %s's Subscriptions
sr_RS: Пријављене теме за %s

en: Subscriptions
sr_RS: Пријаве

en: Edit %s's Profile
sr_RS: Уреди профил корисника %s

en: Edit
sr_RS: Уреди

en: % Comments
sr_RS: % коментара

en: 1 Comment
sr_RS: 1 коментар

en: Comments
sr_RS: Коментари

en: Popular
sr_RS: Популарни

en: Show comments
sr_RS: Прикажи коментаре

en: Search
sr_RS: Претрага

en: Written by
sr_RS: Napisao

en: Leave a Comment
sr_RS: Оставите коментар

en: Untitled
sr_RS: Без наслова

en: Home
sr_RS: Почетак

en: Blog
sr_RS: Блог

en: RSS Feed
sr_RS: RSS довод

en: YouTube
sr_RS: Youtube

en: Share on Twitter
sr_RS: Подели на Твитеру

en: Share on Facebook
sr_RS: Подели на Фејсбуку

en: More options
sr_RS: Više podešavanja

en: Show
sr_RS: Прикажи

en: Status
sr_RS: Стање

en: Email:
sr_RS: Е-пошта:

en: Theme Homepage
sr_RS: Веб страница теме

en: Documentation
sr_RS: Документација

en: Support
sr_RS: Подршка

en: Read more
sr_RS: Čitaj dalje

en: General
sr_RS: Опште

en: Enabled
sr_RS: Омогућено

en: Disabled
sr_RS: Онемогућено

en: Cover
sr_RS: prekriti

en: None
sr_RS: Ни један

en: Background Repeat
sr_RS: Понављање позадине

en: repeat
sr_RS: Понављање

en: Background Position
sr_RS: Положај позадине

en: Header
sr_RS: Заглавље

en: Left
sr_RS: Лево

en: Center
sr_RS: Центрирано

en: Right
sr_RS: Десно

en: Front Page
sr_RS: Почетна страница

en: Single Post
sr_RS: Чланак

en: Footer
sr_RS: Подножје

en: Light
sr_RS: светла

en: Dark
sr_RS: тамна

en: Square
sr_RS: Kvadrat

en: Round
sr_RS: Krug

en: Single posts
sr_RS: Pojedinačni članci

en: Single posts + Archive pages
sr_RS: Pojedinačni članci + Arhive

en: All pages
sr_RS: Све стране

en: Both
sr_RS: Oba

en: Normal
sr_RS: Нормално

en: Large
sr_RS: Велика

en: Linkedin
sr_RS: LinkedIn

en: Slider Speed
sr_RS: Brzina klizača

en: Middle
sr_RS: Средина

en: Default
sr_RS: Подразумевана

en: All
sr_RS: Сви

en: Upload
sr_RS: Отпреми

en: Remove
sr_RS: Уклони

en: No
sr_RS: Не

en: Yes
sr_RS: Да

en: Page Title
sr_RS: Наслов стране

en: Hide
sr_RS: Сакриj
