Themes - evolve - en to sv_SE translation catalogue (394 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sv_SE: Det här inlägget är lösenordsskyddat. Ange lösenordet för att se eventuella kommentarer.

en: No Comments Yet
sv_SE: Inga kommentarer ännu

en: Comments are closed
sv_SE: Kommentarer är stängda

en: Page %s
sv_SE: Sida %s

en: Primary Menu
sv_SE: Primär meny

en: You reached the end
sv_SE: Du har nått slutet

en: Read More
sv_SE: Läs mer

en: Password:
sv_SE: Lösenord:

en: Submit
sv_SE: Skicka

en: Search results for %s
sv_SE: Sökresultat för %s

en: Make sure all words are spelled correctly.
sv_SE: Kontrollera att alla ord är rätt stavade

en: Try different keywords.
sv_SE: Försök med andra nyckelord.

en: Try more general keywords.
sv_SE: Försök med mer generella nyckelord.

en: Type your search
sv_SE: Skriv in dina sökord

en: Subscribe
sv_SE: Premumerera

en: Open
sv_SE: Öppen

en: Closed
sv_SE: Stängd

en: Favorite
sv_SE: Favorit

en: Registered Users
sv_SE: Registrerade användare

en: Forums
sv_SE: Forum

en: Topics
sv_SE: Ämnen

en: Replies
sv_SE: Svar

en: Hidden Topics
sv_SE: Dolda ämnen

en: Hidden Replies
sv_SE: Dolda svar

en: Your email address will not be published. Required fields are marked *
sv_SE: Din e-postadress kommer inte att publiceras. Obligatoriska fält är markerade *

en: Name*
sv_SE: Namn*

en: Email*
sv_SE: E-post*

en: Website
sv_SE: Webbplats

en: Move reply "%s"
sv_SE: Flytta svar "%s"

en: New topic in <strong>%s</strong> titled:
sv_SE: Nytt ämne i <strong>%s</strong> med titeln:

en: Moved: %s
sv_SE: Flyttat: %s

en: Use an existing topic in this forum:
sv_SE: Använd en befintligt ämne i detta forum:

en: No other topics found!
sv_SE: Inga andra ämnen hittades!

en: You do not have the permissions to edit this reply!
sv_SE: Du har inte rättigheter att redigera detta svar!

en: You cannot edit this reply
sv_SE: Du kan inte redigera detta svar

en: Reply to %s
sv_SE: Svara på %s

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
sv_SE: Du kan använda följande <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr>-taggar och attribut:

en: Tags
sv_SE: Etiketter

en: Optional reason for editing
sv_SE: Valfri orsak för redigering

en: Notify the author of follow-up replies via email
sv_SE: Meddela författaren om uppföljningar via e-post

en: Notify me of follow-up replies via email
sv_SE: Meddela mig via mail vid svar

en: The topic <b>%s</b> is closed to new replies
sv_SE: Ämnet <b>%s</b> Är stängt för nya svar

en: The forum <b>%s</b> is closed to new topics and replies
sv_SE: Forumet <b>%s</b> Är stängt för nya ämnen och svar

en: You cannot reply to this topic
sv_SE: Du kan inte svara på detta ämne

en: You must be logged in to reply to this topic
sv_SE: Du måste vara inloggad för att svara på detta ämne

en: Search forum
sv_SE: Sök forum

en: Merge topic "%s"
sv_SE: Sammanfoga ämne "%s"

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
sv_SE: Välj ämne att slå samman detta med. Destinationsämnet kommer att förbli det ledande ämnet, och detta ämne kommer att ändras till ett svar.

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
sv_SE: För att hålla detta ämne som huvudämne, gå till det andra ämnet och använd sammanslagningsverktyget därifrån istället.

en: All replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted. If the destination topic was created after this one, it's post date will be updated to second earlier than this one.
sv_SE: Alla svar i båda ämnena kommer att slås samman kronologiskt. Ordningen på sammanslagna svaren bygger på tid och datum de publicerats. Om destinationsämnet skapades efter det här så kommer det inläggsdatumet att uppdateras för att visas som postat tidigare än detta.

en: Merge with this topic:
sv_SE: Sammanfoga med detta ämne:

en: No topics were found to which the topic could be merged to!
sv_SE: Inga ämnen som detta ämne skulle kunna slås samman med hittades!

en: Merge topic subscribers
sv_SE: Sammanfoga ämnesprenumeranter

en: Merge topic favoriters
sv_SE: Sammanfoga favoritämnen

en: Merge topic tags
sv_SE: Sammanfoga ämnestaggar

en: You do not have the permissions to edit this topic!
sv_SE: Du har inte behörighet att redigera detta ämne!

en: You cannot edit this topic
sv_SE: Du kan inte redigera detta ämne

en: Split topic "%s"
sv_SE: Dela ämne "%s"

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
sv_SE: När du delar ett ämne delas den i två delar med början vid det svar du just valde. Välj att använda detta svar som en nytt ämne med en ny titel, eller slå samman dessa svar till en befintligt ämne.

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
sv_SE: Om du använder befintliga ämnesinställningar kommer svar inom båda ämnena att slås samman kronologiskt. Ordningen på de sammanslagna svaren utgår från den tid och datum då de publicerades.

en: Split: %s
sv_SE: Dela: %s

en: Copy subscribers to the new topic
sv_SE: Kopiera prenumeranter till det nya ämnet

en: Copy favoriters to the new topic
sv_SE: Kopiera favoriter till det nya ämnet

en: Copy topic tags to the new topic
sv_SE: Kopiera ämnestaggar till det nya ämnet

en: Manage Tag: "%s"
sv_SE: Hantera tagg: "%s"

en: Rename
sv_SE: Byt namn

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
sv_SE: Lämna fältet permalänk tomt för att automatiskt få en genererad.

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
sv_SE: Ändring av permalänk påverkar dess befintlig permalänk. Eventuella länkar till den gamla permalänken kommer att sluta fungera.

en: Name:
sv_SE: Namn:

en: Slug:
sv_SE: Permalänk:

en: Update
sv_SE: Uppdatera

en: Merge
sv_SE: Sammanfoga

en: Existing tag:
sv_SE: Befintlig tagg:

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
sv_SE: Är du säker på att du vill slå ihop taggen "%s" med taggen som du angav?

en: Delete
sv_SE: Radera

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
sv_SE: Detta raderar inte dina ämnen. Bara själva taggen raderas.

en: Deleting a tag cannot be undone.
sv_SE: Radering av en tagg kan inte ångras.

en: Any links to this tag will no longer function.
sv_SE: Inga länkar till denna tagg kommer längre att fungera.

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
sv_SE: Är du säker på att du vill radera taggen "%s"? Detta är permanent och går inte att ångra.

en: Create new topic in %s
sv_SE: Skapa nytt ämne i %s

en: Create new topic
sv_SE: Skapa nytt ämne

en: No forum
sv_SE: Inget forum

en: Topic type
sv_SE: Ämnestyp

en: Topic status
sv_SE: Ämnesstatus

en: The forum %s is closed to new topics and replies
sv_SE: Forumet %s är stängt för nya ämnen och svar

en: You cannot create new topics
sv_SE: Du kan inte skapa nya ämnen

en: You must be logged in to create new topics
sv_SE: Du måste vara inloggad för att skapa nya ämnen

en: Name
sv_SE: Namn

en: First name
sv_SE: Förnamn

en: Last name
sv_SE: Efternamn

en: Nickname
sv_SE: Smeknamn

en: Display name
sv_SE: Visningsnamn

en: Contact info
sv_SE: Kontaktinformation

en: About yourself
sv_SE: Om dig själv

en: About the user
sv_SE: Om användaren

en: Account
sv_SE: Konto

en: Username
sv_SE: Användarnamn

en: Email
sv_SE: E-post

en: New Password
sv_SE: Nytt lösenord

en: Type your new password again
sv_SE: Skriv ditt nya lösenord igen

en: Update Profile
sv_SE: Uppdatera profil

en: Update User
sv_SE: Uppdatera användare

en: Log In
sv_SE: Logga in

en: Password
sv_SE: Lösenord

en: Keep me signed in
sv_SE: Håll mig inloggad

en: Lost Password
sv_SE: Förlorat lösenordet

en: Username or Email
sv_SE: Användarnamn eller e-post

en: Reset My Password
sv_SE: Återställ mitt lösenord

en: Create an account
sv_SE: Skapa ett konto

en: Your username must be unique, and cannot be changed later.
sv_SE: Ditt användarnamn måste vara unikt, och kan inte ändras sen.

en: Register
sv_SE: Registrera

en: Posts
sv_SE: Inlägg

en: Freshness
sv_SE: Nyaste

en: Last updated %s
sv_SE: Senast uppdaterat %s

en: In reply to:
sv_SE: som svar till:

en: Topic:
sv_SE: Ämne:

en: Started by %1$s
sv_SE: Startad av %1$s

en: Reply
sv_SE: Svara

en: Topic
sv_SE: Ämne

en: Posts: %s
sv_SE: Inlägg: %s

en: Voices
sv_SE: Deltagare

en: %s's Profile
sv_SE: Profil för %s

en: Profile
sv_SE: Profil

en: %s's Topics Started
sv_SE: %s startade ämnen

en: Topics Started
sv_SE: Ämnen startade

en: %s's Replies Created
sv_SE: %s's svar

en: Replies Created
sv_SE: Svar skapade

en: %s's Favorites
sv_SE: %s's favoriter

en: Favorites
sv_SE: Favoriter

en: %s's Subscriptions
sv_SE: %s's prenumerationer

en: Subscriptions
sv_SE: Prenumerationer

en: Edit %s's Profile
sv_SE: Redigera %ss profil

en: Edit
sv_SE: Redigera

en: You currently have no favorite topics
sv_SE: Du har för närvarande inga favoritämnen

en: This user has no favorite topics
sv_SE: Denna användare har inget favoritämne

en: You have not replied to any topics
sv_SE: Du har inte svarat på något ämne

en: This user has not replied to any topics
sv_SE: Denna användare har inte svarat på något ämne

en: You are not currently subscribed to any topics
sv_SE: Du prenumererar för närvarande inte på några ämnen

en: This user is not currently subscribed to any topics
sv_SE: Denna användare prenumererar för närvarande inte på något ämne

en: You have not created any topics
sv_SE: Du har inte skapat något ämne

en: This user has not created any topics
sv_SE: Denna användare har inte skapat något ämne

en: Previous
sv_SE: Föregående

en: Next
sv_SE: Nästa

en: % Comments
sv_SE: % kommentarer

en: 1 Comment
sv_SE: 1 kommentar

en: Comments
sv_SE: Kommentarer

en: Author
sv_SE: Författare

en: Verified buyer
sv_SE: Verifierad köpare

en: Cancel reply
sv_SE: Avbryt svar

en: evolve: Tabs
sv_SE: evolve: Flikar

en: Popular
sv_SE: Populära

en: Recent
sv_SE: Nuvarande

en:  says
sv_SE: säger

en: Number of popular posts
sv_SE: Antal populära inlägg

en: Number of recent posts
sv_SE: Antal nya inlägg

en: Number of comments
sv_SE: Antal kommentarer

en: Show popular posts
sv_SE: Visa populära inlägg

en: Show comments
sv_SE: Visa kommentarer

en: Add a menu
sv_SE: Lägg till en meny

en: Search
sv_SE: Sök

en: Written by
sv_SE: Skrivet av

en: View all posts by %s
sv_SE: Visa alla inlägg av %s

en: Leave a Comment
sv_SE: Lämna en kommentar

en: Similar posts
sv_SE: Liknande inlägg

en: Permanent Link to
sv_SE: Permanent länk till

en: Untitled
sv_SE: Utan titel

en: Pages:
sv_SE: Sidor:

en: Home
sv_SE: Hem

en: Blog
sv_SE: Blogg

en: 404 - Page not Found
sv_SE: 404 - Sidan kunde inte hittas

en: RSS Feed
sv_SE: RSS-flöde

en: Newsletter
sv_SE: Nyhetsbrev

en: Share on Twitter
sv_SE: Dela på Twitter

en: Share on Facebook
sv_SE: Dela på Facebook

en: Share on Google Plus
sv_SE: Dela på Google Plus

en: Share on Pinterest
sv_SE: Dela på Pinterest

en: More options
sv_SE: Fler val

en: Sidebar 1
sv_SE: Sidopanel 1

en: Sidebar 2
sv_SE: Sidopanel 2

en: Footer %d
sv_SE: Sidfot %d

en: Sale!
sv_SE: Rea!

en: Sort by
sv_SE: Sortera efter

en: Price
sv_SE: Pris

en: Date
sv_SE: Datum

en: Show
sv_SE: Visa

en:  Products
sv_SE: Produkter

en: Products
sv_SE: Produkter

en: Awaiting product image
sv_SE: Inväntar produktbild

en: Show details
sv_SE: Visa detaljer

en: Your cart is currently empty
sv_SE: Din varukorg är för närvarande tom

en: View Cart
sv_SE: Visa varukorg

en: Calculate shipping
sv_SE: Beräkna frakt

en: City
sv_SE: Ort

en: Billing Address
sv_SE: Faktureringsadress

en: Shipping Address
sv_SE: Leveransadress

en: Additional Information
sv_SE: Ytterligare information

en: Continue
sv_SE: Fortsätt

en: Hello, %s
sv_SE: Hej, %s

en: Dashboard
sv_SE: Adminpanel

en: View Downloads
sv_SE: Visa nedladdningar

en: View Orders
sv_SE: Visa beställningar

en: Change Address
sv_SE: Ändra adress

en: Edit Account
sv_SE: Redigera konto

en: Logout
sv_SE: Logga ut

en: Hello %1$s%2$s%3$s (not %2$s? %4$sSign out%5$s)
sv_SE: Hej %1$s%2$s%3$s (inte %2$s? %4$sLogga ut%5$s)

en: Order
sv_SE: Beställning

en: Total
sv_SE: Totalt

en: Recent orders
sv_SE: Senaste beställningarna

en: Pay
sv_SE: Betala

en: View
sv_SE: Visa

en: Cancel
sv_SE: Avbryt

en: Go Shop
sv_SE: Börja handla

en: No order has been made yet.
sv_SE: Inga beställningar har gjorts än.

en: Available downloads
sv_SE: Tillgängliga nedladdningar

en: Billing address
sv_SE: Fakureringsadress

en: Shipping address
sv_SE: Leveransadress

en: You have not set up this type of address yet
sv_SE: Du har inte ställt in denna typ av adress än

en: Save Address
sv_SE: Spara adress

en: is a required field.
sv_SE: är ett obligatoriskt fält.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
sv_SE: Ange ett giltigt postnummer.

en: is not a valid phone number.
sv_SE: är inte ett giltigt telefonnummer.

en: is not a valid email address.
sv_SE: är inte en giltig e-postadress.

en: Address changed successfully.
sv_SE: Adressen ändrades utan problem

en: Edit account
sv_SE: Redigera konto

en: Email address
sv_SE: E-postadress

en: Password Change
sv_SE: Ändra lösenord

en: Confirm New Password
sv_SE: Bekräfta nytt lösenord

en: Save changes
sv_SE: Spara ändringar

en: Order details
sv_SE: Beställningsdetaljer

en: Product
sv_SE: Produkt

en: Download file%s
sv_SE: Ladda ner fil %s

en: Customer details
sv_SE: Kunddetaljer

en: Email:
sv_SE: E-post:

en: Telephone:
sv_SE: Telefon:

en: My Account
sv_SE: Mitt konto

en: Remember Me
sv_SE: Kom ihåg mig

en: Reviews
sv_SE: Recensioner

en: There are no reviews yet
sv_SE: Det finns inga recensioner än

en: Add a review
sv_SE: Lägg till en recension

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a review
sv_SE: Du måste vara <a href="%s">inloggad</a> för att publicera en recension

en: Your rating
sv_SE: Ditt betyg

en: Perfect
sv_SE: Perfekt

en: Good
sv_SE: Bra

en: Not that bad
sv_SE: Inte så dåligt

en: Theme Homepage
sv_SE: Temats webbplats

en: Documentation
sv_SE: Dokumentation

en: Newer Entries
sv_SE: Nyare poster

en: Nothing To Show Yet
sv_SE: Ingenting att visa än

en: Get started with your website
sv_SE: Kom igång med din webbplats

en: Remove this item
sv_SE: Ta bort denna vara

en: Update Cart
sv_SE: Uppdatera varukorg

en: Proceed to Checkout
sv_SE: Gå vidare till kassan

en: Billing details
sv_SE: Faktureringsdetaljer

en: Create an account?
sv_SE: Skapa ett konto?

en: Your order
sv_SE: Din order

en: Ship to a different address?
sv_SE: Leverera till en annan adress?

en: Additional information
sv_SE: Ytterligare information

en: Order Total
sv_SE: Ordersumma

en: Thank you. Your order has been received.
sv_SE: Tack. Din order är mottagen.

en: Date:
sv_SE: Datum:

en: Payment method:
sv_SE: Betalningsmetod:

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
sv_SE: Antal

en: Read more
sv_SE: Läs mer

en: Select options
sv_SE: Välj alternativ

en: View options
sv_SE: Visa alternativ

en: Add to cart
sv_SE: Lägg till i varukorg

en: No products were found matching your selection
sv_SE: Inga produkter hittades som matchade dina val

en: Login
sv_SE: Logga in

en: Username or email address
sv_SE: Användarnamn eller e-postadress

en: Log in
sv_SE: Logga in

en: Remember me
sv_SE: Kom ihåg mig

en: Lost your password?
sv_SE: Förlorat ditt lösenord?

en: Username or email
sv_SE: Användarnamn eller lösenord

en: Reset password
sv_SE: Återställ lösenord

en: General
sv_SE: Allmänt

en: Boxed
sv_SE: Fixerad bredd

en: Wide
sv_SE: Max bredd

en: Select General Layout
sv_SE: Välj allmän layout

en:  (ACTIVE)
sv_SE: (AKTIV)

en:  (INACTIVE)
sv_SE: (INAKTIV)

en: Content Area
sv_SE: Innehållsområde

en: Content Boxes
sv_SE: Innehållsrutor

en: Content Box 1
sv_SE: Innehållsruta 1

en: Enabled
sv_SE: Aktivera

en: Disabled
sv_SE: Inaktiverad

en: Content Box 2
sv_SE: Innehållsruta 2

en: Content Box 3
sv_SE: Innehållsruta 3

en: Content Box 4
sv_SE: Innehållsruta 4

en: Cover
sv_SE: T&auml;ck &ouml;ver

en: None
sv_SE: Inga

en: Background Repeat
sv_SE: Repetition av bakgrund

en: repeat
sv_SE: Upprepa

en: Background Position
sv_SE: Position för bakgrund

en: Background Color
sv_SE: Bakgrundsfärg

en: Text Color
sv_SE: Textfärg

en: Click an icon to select
sv_SE: Klicka en ikon för att välja

en: Product Categories
sv_SE: Produktkategorier

en: Please select a category which contains some products
sv_SE: Välj en kategori som innehåller några produkter

en: Number Of Products To Display
sv_SE: Antal produkter att visa

en: Custom Content
sv_SE: Anpassat innehåll

en: Header
sv_SE: Sidhuvud

en: Enable Searchbox
sv_SE: Aktivera sökruta

en: Below Header
sv_SE: Under sidhuvud

en: Above Header
sv_SE: Över sidhuvud

en: Logo
sv_SE: Logga

en: Custom Logo
sv_SE: Anpassad logga

en: Left
sv_SE: Vänster

en: Center
sv_SE: Centrerat

en: Right
sv_SE: Höger

en: Website Title & Tagline
sv_SE: Webbplatsrubrik och slogan

en: Disable Website Title
sv_SE: Inaktivera webbplatsrubrik

en: Above Website Title
sv_SE: Över webbplatsrubrik

en: Under Website Title
sv_SE: Under webbplatsrubrik

en: Menu
sv_SE: Meny

en: Responsive Menu Layout
sv_SE: Responsiv menylayout

en: Choose the layout of responsive menu on smaller screen sizes
sv_SE: Välj layout för den responsiva menyn på mindre skärmstorlekar

en: Front Page
sv_SE: Startsida

en: Single Post
sv_SE: Enskilt inlägg

en: All Website
sv_SE: Alla webbplatser

en: Footer
sv_SE: Sidfot

en: Custom Footer
sv_SE: Anpassad sidfot

en: Typography
sv_SE: Typografi

en: Breadcrumbs
sv_SE: Synliga sökvägar

en: Styling
sv_SE: Stilsättning

en: Light
sv_SE: Ljust

en: Dark
sv_SE: Mörk

en: Content
sv_SE: Innehåll

en: Content Image
sv_SE: Innehållsbild

en: Content Color
sv_SE: Innehållsfärg

en: Widgets
sv_SE: Widgetar

en: Links
sv_SE: Länkar

en: Primary Link Color
sv_SE: Primär länkfärg

en: Custom color for content links
sv_SE: Anpassad färg för innehållslänkar

en: Secondary Link Color
sv_SE: Sekundär länkfärg

en: Shadows
sv_SE: Skuggor

en: Shadow Effect
sv_SE: Skuggeffekt

en: Components
sv_SE: Komponenter

en: Buttons
sv_SE: Knappar

en: Button Shape
sv_SE: Knappform

en: Square
sv_SE: Kvadrat

en: Round
sv_SE: Rund

en: Button Type
sv_SE: Knapptyp

en: Select the default button type
sv_SE: Välj standardknapp

en: Flat
sv_SE: Platt

en: Button Accent Color
sv_SE: Accentfärg för knapp

en: Button Border Color
sv_SE: Ramfärg för knappar

en: Button Border Width
sv_SE: Rambredd för knappar

en: Forms
sv_SE: Formulär

en: Form Background Color
sv_SE: Bakgrundsfärg på formulär

en: Form Text Color
sv_SE: Textfärg på formulär

en: Form Border Color
sv_SE: Ramfärg på formulär

en: Single posts
sv_SE: Enskild artikel

en: Single posts + Archive pages
sv_SE: Enskild artikel + Arkivsidor

en: All pages
sv_SE: Alla sidor

en: Pagination Type
sv_SE: Sidbrytningstyp

en: Infinite Scroll
sv_SE: Ändlös skrollning

en: After Posts
sv_SE: Efter inlägg

en: Before Posts
sv_SE: Före inlägg

en: Both
sv_SE: Båda

en: Single Posts
sv_SE: Enskilda inlägg

en: Display Similar Posts
sv_SE: Visa liknande inlägg

en: Choose if you want to display %1$sSimilar posts%2$s in articles
sv_SE: Välj om du vill visa %1$sliknande inlägg%2$s i artiklar

en: Match by Categories
sv_SE: Matcha efter kategorier

en: Match by Tags
sv_SE: Matcha efter etiketter

en: Featured Image
sv_SE: Utvald bild

en: Enable Featured Images
sv_SE: Aktivera utvalda bilder

en: Post Format
sv_SE: Inläggsformat

en: Small
sv_SE: Liten

en: Large
sv_SE: Stor

en: Linkedin
sv_SE: LinkedIn

en: Speed
sv_SE: Hastighet

en: Choose your Bootstrap Slider layout style
sv_SE: Välj din Bootstrap Slider layout-typ

en: Slides
sv_SE: Bildspel

en: Number of Posts to Display
sv_SE: Antal inlägg som skall visas

en: Category Name(s)
sv_SE: Kategorinamn

en: Slider Speed
sv_SE: Bildvisarens hastighet

en: Middle
sv_SE: Mitten

en: Default
sv_SE: Standard

en: All
sv_SE: Alla

en: Upload
sv_SE: Ladda upp

en: Remove
sv_SE: Ta bort

en: Slider
sv_SE: Bildspel

en: This product is currently out of stock and unavailable.
sv_SE: Produkten är för tillfället slut i lager och inte tillgänglig.

en: Clear
sv_SE: Rensa

en: Product description
sv_SE: Produktbeskrivning

en: No
sv_SE: Nej

en: Yes
sv_SE: Ja

en: Sidebar Position
sv_SE: Sidpanels position

en: Full Width
sv_SE: full bredd

en: Page Title
sv_SE: Sidrubrik

en: Hide
sv_SE: Göm

en: Below
sv_SE: Under

en: Above
sv_SE: Över

en: No Slider
sv_SE: Inget bildspel
