Themes - evolve - en to ca translation catalogue (181 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
ca: Aquesta entrada està protegida amb contrasenya. Introduïu-la per veure'n els comentaris.

en: No Comments Yet
ca: Encara no hi ha comentaris

en: Page %s
ca: Pàgina %s

en: Primary Menu
ca: Menú principal

en: Read More
ca: Llegir més

en: Submit
ca: Envia

en: Topics
ca: Temes

en: Replies
ca: Respostes

en: Move reply "%s"
ca: Mou la resposta "%s"

en: New topic in <strong>%s</strong> titled:
ca: Tema nou a <strong>%s</strong> amb el títol:

en: Moved: %s
ca: S'han mogut: %s

en: Use an existing topic in this forum:
ca: Useu un tema existent en aquest fòrum:

en: No other topics found!
ca: No s'ha trobat cap altre tema!

en: You do not have the permissions to edit this reply!
ca: No teniu permisos per editar aquesta resposta!

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
ca: Podeu fer servir aquestes etiquetes i atributs <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr>:

en: Notify the author of follow-up replies via email
ca: Notifiqueu l'autor de les respostes posteriors via correu electrònic.

en: Notify me of follow-up replies via email
ca: Notifiqueu-me de les respostes posteriors via correu electrònic.

en: Merge topic "%s"
ca: Combina el tema "%s"

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
ca: Seleccioneu el tema amb què combinar aquest altre. El tema de destinació romandrà com a tema davanter, i aquest altre es convertirà en una resposta.

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
ca: Per mantenir aquest tema com a davanter, aneu a l'altre tema i utilitzeu l'eina de combinació des d'allà per contra.

en: All replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted. If the destination topic was created after this one, it's post date will be updated to second earlier than this one.
ca: Totes les respostes dels temes es fusionaran cronològicament. L'ordre de fusionat de les respostes es basa en l'hora i data en què es  publicaren. Si el tema final es va crear després d'aquest, la data de l'entrada s'actualitzarà a la segona mes propera a aquesta.

en: Destination
ca: Destinació

en: Merge with this topic:
ca: Combina amb aquest tema:

en: No topics were found to which the topic could be merged to!
ca: No s'han trobat temes amb els quals el tema es podria fusionar!

en: Merge topic subscribers
ca: Combina els subscriptors del tema

en: Merge topic favoriters
ca: Combina els que han marcat com a preferit el tema

en: Merge topic tags
ca: Combina les etiquetes del tema

en: You do not have the permissions to edit this topic!
ca: No teniu permisos per editar aquest tema!

en: Split topic "%s"
ca: Divideix el tema "%s"

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
ca: Quan dividiu un tema, esteu partint-lo per la meitat començant per la resposta que heu seleccionat. Trieu utilitzar aquesta resposta com a tema nou amb un títol, o combinar aquestes respostes en un tema existent.

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
ca: SI utilitzeu l'opció del tema existent, les respostes de ambdós temes es combinaran cronològicament. L'ordre de combinació de les respostes es basa en l'hora i data en què es publicaren.

en: Split: %s
ca: Divideix: %s

en: Copy subscribers to the new topic
ca: Copia els subscriptors al tema nou

en: Copy favoriters to the new topic
ca: Copia els que ho han marcat com a preferit al tema nou

en: Copy topic tags to the new topic
ca: Copia les etiquetes al tema nou

en: Manage Tag: "%s"
ca: Gestiona l'etiqueta: "%s"

en: Rename
ca: Canvia el nom

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
ca: Deixeu la URL buida per tenir-ne una generada automàticament.

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
ca: El canvi de la URL afecta al seu enllaç permanent. Qualsevol enllaç a l'antiga URL no funcionarà.

en: Name:
ca: Nom:

en: Slug:
ca: URL

en: Update
ca: Actualitza

en: Merge
ca: Combina

en: Existing tag:
ca: Etiqueta existent:

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
ca: Segur que voleu combinar l'etiqueta "%s" amb l'etiqueta que heu especificat?

en: Delete
ca: Suprimeix

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
ca: Això no suprimeix els temes. Solament l'etiqueta se suprimeix.

en: Deleting a tag cannot be undone.
ca: La eliminació d'una etiqueta no es pot desfer.

en: Any links to this tag will no longer function.
ca: Cap dels enllaços a aquesta etiqueta funcionarà.

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
ca: Segur que voleu suprimir l'etiqueta "%s"? Això és permanent i no es pot desfer.

en: Forum
ca: Fòrum

en: Name
ca: Nom

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Posts
ca: Entrades

en: Freshness
ca: Més recents

en: Forum:
ca: Fòrum:

en: Last updated %s
ca: Darrera actualització %s

en: In reply to:
ca: En resposta a:

en: Topic:
ca: Tema:

en: Topic
ca: Tema

en: Voices
ca: Opinions

en: %s's Profile
ca: El perfil de %s

en: Profile
ca: Perfil

en: %s's Topics Started
ca: S'han començat %s temes

en: Topics Started
ca: Temes creats

en: %s's Replies Created
ca: S'han creat %s respostes

en: Replies Created
ca: S'han creat les respostes

en: %s's Favorites
ca: %s preferits

en: Favorites
ca: Preferits

en: %s's Subscriptions
ca: %s subscripcions

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Edit %s's Profile
ca: Edita el perfil de %s

en: Edit
ca: Edita

en: % Comments
ca: % comentaris

en: 1 Comment
ca: 1 comentari

en: Comments
ca: Comentaris

en: evolve: Tabs
ca: evolve: Pestanyes

en:  says
ca: diu

en: Highest Views
ca: Més visualitzades

en: Number of recent posts
ca: Número d'entrades recents

en: Number of comments
ca: Número de comentaris

en: Show comments
ca: Mostra els comentaris

en: Search
ca: Cerca

en: Written by
ca: Escrit per

en: Leave a Comment
ca: Deixa un comentari

en: Similar posts
ca: Entrades similars

en: Permanent Link to
ca: Enllaç permanent a

en: Untitled
ca: Sense títol

en: Home
ca: Pàgina d'inici

en: Blog
ca: Bloc

en: RSS Feed
ca: Canal RSS

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: YouTube
ca: Youtube

en: Share on Twitter
ca: Comparteix al Twitter

en: Share on Facebook
ca: Comparteix al Facebook

en: Share by Email
ca: Comparteix per correu electrònic

en: More options
ca: Més opcions

en: Sidebar 1
ca: Barra lateral 1

en: Sidebar 2
ca: Barra lateral 2

en: Show
ca: Mostra

en: Status
ca: Estat

en: Email:
ca: Correu electrònic:

en: Theme Homepage
ca: Pàgina d'inici del tema

en: Documentation
ca: Documentació (en anglès)

en: Support
ca: Suport

en: Shortcodes
ca: Trossos de codi

en: Newer Entries
ca: Entrades més noves

en: Older Entries
ca: Entrades més velles

en: Read more
ca: Llegiu més

en: Boxed
ca: Amplada fixa

en: Wide
ca: Amplada màxima

en: Enabled
ca: Activat

en: Disabled
ca: Deshabilitat

en: Content Box 3
ca: Caixa 3 de contingut

en: Content Box 4
ca: Caixa 4 de contingut

en: Cover
ca: incloure

en: None
ca: No

en: Background Repeat
ca: Repeteix el fons

en: repeat
ca: Repeteix

en: Background Position
ca: Posició del fons

en: Testimonials
ca: Testimonis

en: Counter Circle
ca: Comptador de cercle

en: Header
ca: Capçalera

en: Choose Header Type
ca: Tria el tipus de capçalera

en: Sticky Header
ca: Capçalera fixa

en: Logo
ca: Logotip

en: Left
ca: Esquerra

en: Center
ca: Centrat

en: Right
ca: Dreta

en: Menu
ca: Menú

en: Header Widgets
ca: Ginys de la capçalera

en: Front Page
ca: Portada

en: Single Post
ca: Entrada

en: Footer
ca: Peu de pàgina

en: Footer Widgets
ca: Ginys del peu de pàgina

en: Custom Footer
ca: Peu de pàgina personalitzat

en: Typography
ca: Tipografia

en: Widget
ca: Giny

en: Header & Footer
ca: Capçalera i peu de pàgina

en: Footer Image
ca: Imatge del peu de pàgina

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc

en: Content
ca: Contingut

en: Content Image
ca: Imatge del contingut

en: Background color of content
ca: Color de fons del contingut

en: Widgets
ca: Ginys

en: Links
ca: Enllaços

en: Shadows
ca: Ombres

en: Shadow Effect
ca: Efecte de sombra

en: Square
ca: Quadrat

en: Round
ca: Arrodonit

en: Flat
ca: Pla

en: Button Gradient Bottom Hover Color
ca: Color del degradat inferior del botó en pasar per sobre

en: Form Background Color
ca: Color del fons del formulari

en: Form Text Color
ca: Color del text del formulari

en: Form Border Color
ca: Color de la vora del formulari

en: Single posts
ca: Entrades individuals

en: All pages
ca: Totes les pàgines

en: Infinite Scroll
ca: Desplaçament infinit

en: Both
ca: Ambdós

en: Featured Image
ca: Imatge destacada

en: Post Format
ca: Format de l'entrada

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Linkedin
ca: LinkedIn

en: Speed
ca: Velocitat

en: Slides
ca: Diapositives

en: Extra
ca: Addicional

en: Middle
ca: Al mig

en: Default
ca: Predeterminat

en: All
ca: Tot

en: Upload
ca: Penja

en: Remove
ca: Suprimeix

en: Layout
ca: Disposició

en: Slider
ca: Presentació amb diapositives

en: Yes
ca: Sí

en: Full Width
ca: Amplada completa

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Hide
ca: Amaga

en: Slider Position
ca: Posició de la presentació amb diapositives
