Themes - evolve - en to el translation catalogue (478 entries)

en:  Products
el:  Προϊόντα

en:  says
el:  λέει

en: % Comments
el: Χωρίς σχόλια

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
el[0]: %1$s για %2$s αντικείμενο
el[1]: %1$s για %2$s αντικείμενα

en: %s download remaining | %s downloads remaining
el[0]: Απομένει %s μεταφόρτωση
el[1]: Απομένουν %s μεταφορτώσεις

en: %s item | %s items
el[0]: %s στοιχείο
el[1]: %s προϊόντα

en: %s quantity
el: %s ποσότητα

en: %s's Favorites
el: Τα αγαπημένα του/της %s

en: %s's Profile
el: Προφίλ του/της %s

en: %s's Replies Created
el: Απαντήσεις που έγιναν από τον/την %s

en: %s's Subscriptions
el: Οι συνδρομές του/της %s

en: %s's Topics Started
el: Το θέμα ξεκίνησε ο/η %s

en: (estimated for %s)
el: (εκτίμηση για %s)

en: 0 items
el: 0 αντικείμενα

en: 1 Comment
el: 1 σχόλιο

en: 100% Background Image
el: 100% εικόνα φόντου

en: 404 - Page not Found
el: 404 - Η Σελίδα δεν Βρέθηκε

en: <strong>WARNING:</strong> This process cannot be undone
el: <strong>ΠΡΟΣΟΧΗ:</strong> αυτή η διαδικασία δεν μπορεί να αναιρεθεί

en: About the user
el: Για το μέλος

en: About yourself
el: Λίγα λόγια για εσάς

en: Above
el: Πάνω

en: Above Header
el: Πάνω από την Κεφαλίδα

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Action
el: Ενέργεια

en: Add a menu
el: Προσθήκη μενού

en: Add a review
el: Προσθήκη μίας αξιολόγησης

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Additional Information
el: Περισσότερες Πληροφορίες

en: Additional information
el: Επιπλέον πληροφορίες

en: Address changed successfully.
el: Η διεύθυνση άλλαξε με επιτυχία.

en: After Posts
el: Μετά τα άρθρα

en: All
el: Όλα

en: All pages
el: Όλες οι σελίδες

en: All replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted. If the destination topic was created after this one, it's post date will be updated to second earlier than this one.
el: Όλες οι απαντήσεις και στα δύο θέματα θα συγχωνευθούν χρονικά. Η τάξη των συγχωνευμένων απαντήσεων βασίζεται στον χρόνο και στην ημερομηνία δημοσίευσης. Αν το θέμα προορισμού δημιουργήθηκε σε διαφορετικό χρόνο από αυτό, η ημερομηνία δημοσίευσης θα ανανεωθεί στην αμέσως νεότερη από αυτό.

en: Any links to this tag will no longer function.
el: Οι σύνδεσμοι προς την ετικέτα δεν θα λειτουργούν πλέον.

en: Archive Page Title
el: Τίτλος Σελίδας Αρχείου

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε την ετικέτα "%s"; Θα είναι μόνιμο και δεν θα μπορεί να αναιρεθεί.

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να συγχωνεύσετε την ετικέτα "%s" μ' αυτή που καθορίσατε;

en: Author
el: Συγγραφέας

en: Available downloads
el: Διαθέσιμες λήψεις

en: Available on backorder
el: Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας

en: Average
el: Μέτριο

en: Awaiting product image
el: Αναμονή εικόνας προϊόντος

en: Background Color
el: Χρώμα Φόντου

en: Background Position
el: Θέση φόντου

en: Background Repeat
el: Επανάληψη φόντου

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
el: Αξιολόγησε πρώτος/η το &ldquo;%s&rdquo;

en: Before Posts
el: Πριν από τα άρθρα

en: Below
el: Κάτω

en: Below Header
el: Κάτω από την κεφαλίδα

en: Billing &amp; Shipping
el: Χρέωση &amp; Αποστολή

en: Billing Address
el: Διεύθυνση Χρέωσης

en: Billing address
el: Διεύθυνση χρέωσης

en: Billing details
el: Στοιχεία χρέωσης

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Blog Layout
el: Διάταξη ιστολογίου

en: Both
el: Και τα δύο

en: Boxed
el: Με πλαίσιο

en: Breadcrumbs
el: Διαδρομή

en: Button Border Color
el: Χρώμα περιγράμματος κουμπιού

en: Button Border Width
el: Πλάτος περιγράμματος κουμπιού

en: Button Shape
el: Σχήμα κουμπιού

en: Button Type
el: Τύπος Κουμπιού

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Calculate shipping
el: Υπολογισμός Αποστολής

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Cancel reply
el: Ακυρώστε την απάντηση

en: Cart Subtotal
el: Υποσύνολο Kαλαθιού

en: Cart totals
el: Σύνολα καλαθιού

en: Center
el: Κέντρο

en: Change Address
el: Αλλαγή Διεύθυνσης

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
el: Η αλλαγή της slug επηρεάζει τον μόνιμο σύνδεσμό της. Όποιοι σύνδεσμοι στην παλιά slug θα πάψει να δουλεύει.

en: Checkout
el: Ταμείο

en: Choose Header Type
el: Επιλογή τύπου κεφαλίδας

en: Choose your Header Type
el: Επιλέξτε τον τύπο κεφαλίδας σας

en: City
el: Πόλη

en: Clear
el: Εκκαθάριση

en: Click an icon to select
el: Κάντε κλικ σε ένα εικονίδιο για να επιλέξετε

en: Closed
el: Κλειστό

en: Closed Submenu Items
el: Κλειστά στοιχεία υπομενού

en: Comments
el: Σχόλια

en: Comments are closed
el: Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα

en: Components
el: Στοιχεία

en: Confirm New Password
el: Επιβεβαίωση Νέου Κωδικού

en: Contact info
el: Στοιχεία επαφής

en: Contain
el: Περιέχει

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Content Area
el: Περιοχή περιεχομένου

en: Content Box 1
el: Πλαίσιο περιεχομένου 1

en: Content Box 1 Icon Color
el: Χρώμα εικονιδίου του πλαισίου περιεχομένου 1

en: Content Box 1 Title
el: Τίτλος πλαισίου περιεχομένου 1

en: Content Box 1 description
el: Περιγραφή πλαισίου περιεχομένου 1

en: Content Box 2
el: Πλαίσιο περιεχομένου 2

en: Content Box 2 Title
el: Τίτλος πλαισίου περιεχομένου 2

en: Content Box 2 description
el: Περιγραφή πλαισίου περιεχομένου 2

en: Content Box 3
el: Πλαίσιο περιεχομένου 3

en: Content Box 3 Title
el: Τίτλος πλαισίου περιεχομένου 3

en: Content Box 3 description
el: Περιγραφή πλαισίου περιεχομένου 3

en: Content Box 4
el: Πλαίσιο περιεχομένου 4

en: Content Box 4 Title
el: Τίτλος πλαισίου περιεχομένου 4

en: Content Box 4 description
el: Περιγραφή πλαισίου περιεχομένου 4

en: Content Boxes
el: Πλαίσια περιεχομένου

en: Content Boxes Title Font
el: Γραμματοσειρά τίτλου πλαίσιων περιεχομένου

en: Content Color
el: Χρώμα Περιεχομένου

en: Content Elements Position
el: Θέση στοιχείων περιεχομένου

en: Content Image
el: Εικόνα περιεχομένου

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Copy favoriters to the new topic
el: Αντέγραψε τα αγαπημένα στο νέο θέμα

en: Copy subscribers to the new topic
el: Αντέγραψε τους συνδρομητές στο νέο θέμα

en: Copy topic tags to the new topic
el: Αντέγραψε τις ετικέτες του θέματος στο νέο θέμα

en: Coupon code
el: Κωδικός κουπονιού

en: Cover
el: cover

en: Create an account
el: Δημιουργία λογαριασμού

en: Create an account?
el: Δημιουργία λογαριασμού;

en: Create new topic
el: Δημιουργία νέου θέματος

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
el: Τρέχων Κωδικός Πρόσβασης (άφησε κενό για να μην αλλαχθεί)

en: Custom Content
el: Περιεχόμενο ειδικό

en: Custom Footer
el: Προσαρμοσμένο υποσέλιδο

en: Custom Logo
el: Προσαρμοσμένο Λογότυπο

en: Customer details
el: Στοιχεία πελάτη

en: Dark
el: Σκούρο

en: Dashboard
el: Πίνακα ελέγχου

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Date:
el: Ημερομηνία:

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Deleting a tag cannot be undone.
el: Η διαγραφή ετικέτας δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Destination
el: Προορισμός

en: Disabled
el: Ανενεργό

en: Display name
el: Εμφανιζόμενο όνομα

en: Documentation
el: Τεκμηρίωση

en: Download file%s
el: Κατεβάστε το αρχείο %s

en: Edit
el: Αλλαγή

en: Edit %s's Profile
el: Επεξεργασία %s's Προφίλ

en: Edit Account
el: Επεξεργασία λογαριασμού

en: Edit account
el: Επεξεργασία λογαριασμού

en: Email
el: Ηλ. Διεύθυνση

en: Email address
el: Διεύθυνση Email

en: Email*
el: Ηλ. διεύθυνση

en: Email:
el: Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο:

en: Empty Topic Tags
el: Κενές ετικέτες θεμάτων

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Existing tag:
el: Υπάρχουσα ετικέτα:

en: Extra
el: Επιπλέον

en: Favorite
el: Αγαπημένο

en: Favorited
el: Αγαπημένο

en: Favorites
el: Αγαπημένα

en: Featured Image
el: Χαρακτηριστική Εικόνα

en: First name
el: Μικρό όνομα

en: Flat
el: Επίπεδο

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Footer %d
el: Υποσέλιδο %d

en: Footer Copyright
el: Κείμενο πνευματικών δικαιωμάτων Υποσέλιδου

en: Footer Image
el: Εικόνα Υποσέλιδου

en: Footer Styling
el: Μορφοποίηση υποσέλιδου

en: Footer Widgets
el: Μικροεφαρμογές στο υποσέλιδο

en: Form Background Color
el: Χρώμα Φόντου Φόρμας

en: Form Border Color
el: Χρώμα Περιγράμματος φόρμας

en: Form Text Color
el: Χρώμα Κειμένου Φόρμας

en: Forms
el: Φόρμες

en: Forum
el: Συζήτηση

en: Forum:
el: Συζήτηση:

en: Forums
el: Συζήτησεις

en: Freshness
el: Πριν από

en: From 1% to 100%
el: Από 1% έως 100%

en: Front Page
el: Αρχική Σελίδα

en: Full Width
el: Πλήρες πλάτος

en: General
el: Γενικά

en: Get started with your website
el: Ξεκινήστε με τον ιστότοπό σας

en: Good
el: Καλό

en: Grant this user super admin privileges for the Network.
el: Αποδώστε στο μέλος αυτό διαχειριστικά δικαιώματα στο δίκτυο.

en: H1 Font
el: Γραμματοσειρά H1

en: H2 Font
el: Γραμματοσειρά H2

en: H3 Font
el: Γραμματοσειρά H3

en: H4 Font
el: Γραμματοσειρά H4

en: H5 Font
el: Γραμματοσειρά H5

en: H6 Font
el: Γραμματοσειρά H6

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Header %d
el: Επικεφαλίδα %d

en: Header & Footer
el: Κεφαλίδα και Υποσέλιδο

en: Header (REORDER ONLY)
el: Κεφαλίδα (μόνο για αναδιάταξη)

en: Header Area
el: Περιοχή κεφαλίδας

en: Header Color
el: Χρώμα γραμματοσειράς κεφαλίδας

en: Header Styling
el: Στυλ κεφαλίδας

en: Header Widgets
el: Μικροεφαρμογές κεφαλίδας

en: Header and Footer Pattern
el: Μοτίβο κεφαλίδας και υποσέλιδου

en: Headings
el: Κεφαλίδες

en: Hello, %s
el: Γεια σας %s

en: Hidden Replies
el: Κρυφές απαντήσεις

en: Hidden Topics
el: Κρυφά θέματα

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Home
el: Αρχική

en: If you choose an existing topic, replies will be ordered by the time and date they were created
el: Αν επιλέξετε ένα υπάρχον θέμα, οι απαντήσεις θα ταξινομηθούν βάσει του χρόνου δημιουργίας τους

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
el: Αν επιλέξετε την επιλογή του υπάρχοντος θέματος, οι απαντήσεις και στα δύο θέματα θα συγχωνευθούν χρονικά. Η σειρά των συγχωνευμένων απαντήσεων βασίζονται στην ώρα και στην ημερομηνία δημοσίευσής τους.

en: In reply to
el: σε απάντηση του

en: In reply to:
el: σε απάντηση του:

en: Infinite Scroll
el: Άπειρη κύλιση

en: Insert your Twitter URL
el: Εισάγετε Twitter URL σας

en: Insert your YouTube URL
el: Εισαγωγή της διεύθυνσης URL του YouTube

en: Keep a log of this edit
el: Κατέγραψε αυτήν την επεξεργασία

en: Keep me signed in
el: Κράτησέ με συνδεδεμένο.

en: Large
el: Μεγάλο

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Last updated %s
el: Τελευταία ενημέρωση %s

en: Layout
el: Διάταξη

en: Leave a Comment
el: Σχολιάστε

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
el: Αφήστε κενή την slug για να δημιουργηθεί αυτόματα.

en: Left
el: Αριστερά

en: Light
el: Ανοιχτόχρωμο

en: LinkedIn
el: Linkedin

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Load more items
el: Φορτώστε περισσότερα στοιχεία

en: Log In
el: Συνδεθείτε

en: Log in
el: Σύνδεση

en: Login
el: Είσοδος

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Logo Position
el: Θέση λογότυπου

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Lost Password
el: Χαμένο συνθηματικό

en: Lost your password?
el: Χάσατε τον κωδικό σας;

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
el: Χάσατε τον κωδικό σας; Παρακαλούμε, εισάγετε το όνομα χρήση ή τη διεύθυνση email σας. Θα λάβετε έναν σύνδεσμο για να δημιουργήσετε ένα νέο κωδικό μέσω email.

en: Main Menu Height
el: Ύψος κύριου μενού

en: Manage Tag: "%s"
el: Διαχείριση ετικέτας: "%s"

en: Menu
el: Μενού

en: Merge
el: Συγχώνευση

en: Merge topic "%s"
el: Συγχώνευσε θέμα "%s"

en: Merge topic favoriters
el: Συγχώνευση αυτών που έχουν κάνει αγαπημένο το θέμα

en: Merge topic subscribers
el: Συγχώνευση συνδρομητών θέματος

en: Merge topic tags
el: Συγχώνευση ετικετών θέματος

en: Merge with this topic:
el: Συγχώνευση μ' αυτό το θέμα:

en: Merging tags together cannot be undone
el: Η συγχώνευση ετικετών δεν μπορεί να αναιρεθεί

en: Middle
el: Μέση

en: More options
el: Περισσότερες επιλογές

en: Move method
el: Μέθοδος μετακίνησης

en: Move reply "%s"
el: Μετακίνηση απάντησης "%s"

en: Moved: %s
el: Μετακινήθηκε: %s

en: My Account
el: Ο Λογαριασμός μου

en: N/A
el: Μη Διαθέσιμο

en: Name
el: Όνομα

en: Name*
el: Όνομα*

en: Name:
el: Όνομα:

en: Network Role
el: Ρόλος δικτύου

en: New Password
el: Νέος Κωδικός πρόσβασης

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
el: Νέος Κωδικός Πρόσβασης (άφησε κενό για να μην αλλαχθεί)

en: New topic in <strong>%s</strong> titled:
el: Νέο θέμα στο <strong>%s</strong> που ονομάζεται:

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό Δελτίο

en: Next
el: Επόμενο

en: Next to Website Title
el: Δίπλα στον τίτλο του ιστοτόπου

en: Nickname
el: Ψευδώνυμο

en: No
el: Όχι

en: No Comments Yet
el: Κανένα σχόλιο

en: No downloads available yet.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες λήψεις ακόμα.

en: No order has been made yet.
el: Δεν έχει γίνει καμία κράτηση ακόμα.

en: No other topics found!
el: Δεν βρέθηκαν άλλα θέματα!

en: No topics were found to which the topic could be merged to!
el: Δεν βρέθηκαν θέματα στα οποία το θέμα αυτό θα μπορούσε να συγχωνευθεί!

en: None
el: Καμμία

en: Normal
el: Κανονικό

en: Not that bad
el: Όχι και τόσο άσχημα

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Notify me of follow-up replies via email
el: Ειδοποίησέ με για ανταπαντήσεις μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Notify the author of follow-up replies via email
el: Ειδοποιήστε τον συγγραφέα των ανταπαντήσεων μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Number of Posts to Display
el: Αριθμός άρθρων που θα εμφανιστούν

en: Number of comments
el: Αριθμός σχολίων

en: Older Entries
el: Παλιότερα άρθρα

en: Only Pages
el: Μόνο σελίδες

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
el: Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.

en: Open
el: Ανοιχτό

en: Open Submenu Items
el: Άνοιγμα στοιχείων υπομενού

en: Optional reason for editing
el: Προαιρετικοί λόγοι επεξεργασίας

en: Order
el: Σειρά

en: Order Total
el: Σύνολο Παραγγελίας

en: Order details
el: Στοιχεία Παραγγελίας

en: Page %s
el: Σελίδα %s

en: Page Breadcrumb
el: Διαδρομή σελίδας

en: Page Title
el: Τίτλο σελίδας

en: Pages:
el: Σελίδες:

en: Pagination Type
el: Τύπος σελιδοποίησης

en: Parallax Speed
el: Ταχύτητα Parallax

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Password Change
el: Αλλαγή Κωδικού Πρόσβασης

en: Password:
el: Συνθηματικό:

en: Pay
el: Πληρωμή

en: Payment method:
el: Μέθοδος Πληρωμής:

en: Perfect
el: Τέλειο

en: Permanent Link to
el: Μόνιμος σύνδεσμος προς

en: Pill
el: Χάπι

en: Pingback
el: Παράθεση

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
el: Παρακαλώ προσπαθήστε να ολοκληρώσετε την αγορά σας ξανά ή πηγαίνετε στη σελίδα του λογαριασμού σας.

en: Please attempt your purchase again.
el: Παρακαλούμε επιχειρήσει και πάλι την αγορά σας.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
el: Εισαγάγετε έναν έγκυρο ταχυδρομικό κώδικα / ZIP.

en: Please select a category which contains some products
el: Παρακαλώ επιλέξτε μια κατηγορία που περιέχει ορισμένα προϊόντα

en: Popular
el: Δημοφιλή

en: Popularity
el: Δημοτικότητα

en: Post Format
el: Μορφή άρθρου

en: Postcode / ZIP
el: Ταχυδρομικός κωδικός / ZIP

en: Posts
el: Άρθρα

en: Posts Slider
el: Slider άρθρων

en: Posts in Category
el: Άρθρα στην κατηγορία

en: Posts: %s
el: Άρθρα: %s

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Price
el: Τιμή

en: Primary Menu
el: Κύριο μενού

en: Proceed to Checkout
el: Ολοκλήρωση της παραγγελίας

en: Product
el: Προϊόν

en: Product Categories
el: Κατηγορίες Προϊόντων

en: Product description
el: Περιγραφή προϊόντος

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
el: Ποσ

en: Products
el: Προϊόντα

en: Profile
el: Προφίλ

en: Pulse
el: Παλμός

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Rate&hellip;
el: Βαθμολογίστε&hellip;

en: Rating
el: Βαθμολογία

en: Read More
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Read more
el: Περισσότερα

en: Recent
el: Πρόσφατα

en: Recent Posts
el: Πρόσφατα άρθρα

en: Recent orders
el: Πρόσφατες Παραγγελίες

en: Register
el: Εγγραφείτε

en: Registered Users
el: Εγγεγραμμένοι Χρήστες

en: Remember Me
el: Να με Θυμάσαι

en: Remember me
el: Να με θυμάσαι

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Remove this item
el: Αφαίρεση αυτού του προϊόντος

en: Rename
el: Αλλαγή ονόματος

en: Replies
el: Απαντήσεις

en: Replies Created
el: Απαντήσεις που έκανε

en: Reply
el: Απάντηση

en: Reply to %s
el: Απαντήστε σε: %s

en: Reset My Password
el: Επαναφορά κωδικού πρόσβασης μου

en: Reset password
el: Επαναφορά κωδικού/συνθηματικού

en: Reviews
el: Αξιολογήσεις

en: Right
el: Δεξιά

en: Round
el: Κυκλικά

en: Sale!
el: Προσφορά!

en: Save Address
el: Αποθήκευση διεύθυνσης

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Search forum
el: Αναζήτηση φόρουμ

en: Search results for %s
el: Αποτελέσματα αναζήτησης για %s

en: Search...
el: Αναζήτηση...

en: Section Settings
el: Ρυθμίσεις ενότητας

en: Select Front Page Layout
el: Επιλογή διάταξης αρχικής σελίδας

en: Select General Layout
el: Επιλογή γενικής διάταξης

en: Select a country&hellip;
el: Επιλέξτε μία χώρα&hellip;

en: Select a state&hellip;
el: Επιλέξτε νομό&hellip;

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
el: Επιλέξτε το θέμα στο οποίο θα συγχωνευθεί. Το θέμα προορισμού θα παραμείνει κύριο και αυτό θα μετατραπεί σε απάντηση.

en: Shadow Effect
el: Εφέ σκίασης

en: Shadows
el: Σκιές

en: Share by Email
el: Κοινοποίηση με Email

en: Share on Facebook
el: Μοιραστείτε στο Facebook

en: Share on Google Plus
el: Κοινοποίηση στο Google Plus

en: Share on Pinterest
el: Κοινοποίηση στο Pinterest

en: Share on Twitter
el: Μοιραστείτε στο Twitter

en: Ship to a different address?
el: Αποστολή σε διαφορετική διεύθυνση;

en: Shipping
el: Αποστολή

en: Shipping Address
el: Διεύθυνση Αποστολής

en: Shipping address
el: Διεύθυνση Αποστολής

en: Show
el: Προβολή

en: Show comments
el: Προβολή σχολίων

en: Show details
el: Εμφάνιση λεπτομερειών

en: Show recent posts
el: Προβολή πρόσφατων άρθρων

en: Sidebar 1
el: Πλευρική Στήλη 1

en: Sidebar 2
el: Πλευρική στήλή 2

en: Sidebar Position
el: Θέση Πλευρικής Στήλης

en: Similar posts
el: Σχετικά άρθρα

en: Single Post
el: Μονό άρθρο

en: Single Posts
el: Μεμονωμένα άρθρα

en: Single posts
el: Μεμονωμένα άρθρα

en: Slider Position
el: Θέση slider

en: Slider Speed
el: Ταχύτητα Slide

en: Small
el: Μικρό

en: Social Media Links
el: Σύνδεσμοι Κοινωνικών Δικτύων

en: Sort by
el: Ταξινόμηση ως προς τα

en: Speed
el: Ταχύτητα

en: Split method
el: Μέθοδος διαχωρισμού

en: Split topic "%s"
el: Χωρισμός θέματος "%s"

en: Split: %s
el: Διαχώρισε: %s

en: Square
el: Τετράγωνο

en: Started by %1$s
el: Ξεκίνησε από: %1$s

en: State / County
el: Περιφέρεια

en: Status
el: Κατάσταση

en: Styling
el: Μορφοποίηση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: Subtotal
el: Υποσύνολο

en: Suggestions
el: Προτάσεις

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Telephone:
el: Τηλέφωνο:

en: Testimonials
el: Μαρτυρίες

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Thank you. Your order has been received.
el: Σας ευχαριστούμε. Έχουμε λάβει την παραγγελία σας.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
el: Οι ακόλουθες διευθύνσεις θα χρησιμοποιούνται σαν προεπιλογή στη σελίδα ολοκλήρωσης παραγγελίας.

en: Theme Homepage
el: Αρχική σελίδα Θέματος

en: There are no other topics in this forum to merge with
el: Δεν υπάρχουν άλλα θέματα σ' αυτήν τη συζήτηση για να συγχωνευθούν

en: There are no reviews yet
el: Δεν έχει γίνει κάποια αξιολόγηση

en: There are no shipping methods available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμοι τρόποι αποστολής. Παρακαλούμε ελέγξτε ξανά τη διεύθυνσή σας ή επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε οποιαδήποτε βοήθεια.

en: There is a pending email address change to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
el: Εκκρεμεί μια αλλαγή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για τον/την <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Άκυρο</a>

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
el: Δεν θα διαγραφούν τα θέματά σας. Μόνο οι ετικέτες.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
el: Το άρθρο έχει συνθηματικό. Πληκτρολογήστε το συνθηματικό για να δείτε τα σχόλια.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
el: Αυτό το προϊόν είναι εξαντλημένο και μή διαθέσιμο αυτή τη στιγμή.

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
el: Για να διατηρήσετε αυτό το θέμα ως κύριο, πηγαίνετε στο άλλο θέμα και χρησιμοποιήστε την συγχώνευση από εκεί.

en: Topic
el: Θέμα

en: Topic Tags
el: Ετικέτες θέματος

en: Topic extras
el: Έξτρα θεμάτων

en: Topic status
el: Κατάσταση θέματος

en: Topic title (maximum length: %d)
el: Τίτλος θέματος (μέγιστο μήκος: %d)

en: Topic type
el: Τύπος θέματος

en: Topic:
el: Θέμα:

en: Topics
el: Θέματα

en: Topics Started
el: Συζητήσεις που ξεκίνησε

en: Total
el: Σύνολα

en: Total:
el: Σύνολο:

en: Type your search
el: Αναζήτηση Άρθρου

en: Typography
el: Τυπογραφία

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
el: Δυστυχώς, η παραγγελία σας δεν μπορεί να καταχωρηθεί, καθώς η τράπεζά σας απέρριψε τη συναλλαγή.

en: Untitled
el: Χωρίς τίτλο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Update Cart
el: Ενημέρωση Καλαθιού

en: Update Profile
el: Ενημέρωση προφίλ

en: Update Totals
el: Ενημέρωση συνόλου

en: Update User
el: Ενημέρωση μέλους

en: Upload
el: Μεταφόρτωση

en: Use an existing topic in this forum:
el: Χρησιμοποιήστε ένα υπάρχον θέμα σ' αυτή τη συζήτηση:

en: User role
el: Ρόλος χρήστη

en: Username
el: Ψευδώνυμο

en: Username or Email
el: Όνομα Χρήστη ή Email

en: Username or email
el: Όνομα χρήστη ή email

en: Username or email address
el: Όνομα χρήστη ή διεύθυνση email

en: Verified buyer
el: Επιβεβαιωμένος αγοραστής

en: Very poor
el: Πολύ Φτωχό

en: View
el: Προβολή

en: View Cart
el: Προβολή καλαθιού

en: View Downloads
el: Προβολή Μεταφορτώσεων

en: View Orders
el: Προβολή Παραγγελιών

en: View all posts by %s
el: Δείτε όλα τα άρθρα από %s

en: View options
el: Δείτε τις επιλογές

en: Voices
el: Φωνές

en: We use your email address to email you a secure password and verify your account.
el: Χρησιμοποιούμε την διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας για να σας στείλουμε έναν ασφαλή κωδικό και για να επιβεβαιώσουμε τον λογαριασμό σας.

en: Website
el: Δικτυακός τόπος

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
el: Όταν χωρίζετε ένα θέμα, το χωρίζετε από την απάντηση που μόλις επιλέξατε και κάτω. Επιλέξτε να χρησιμοποιήσετε αυτήν την απάντηση σαν νέο θέμα μ' έναν νέο τίτλο, ή συγχωνεύστε αυτές τις απαντήσεις σ' ένα υπάρχον θέμα.

en: Wide
el: Πλατύ

en: Widget
el: Μικροεφαρμογή

en: Widgets
el: Μικροεφαρμογές

en: Written by
el: Συντάκτης

en: Yes
el: Ναι

en: You can either make this reply a new topic with a new title, or merge it into an existing topic
el: Μπορείτε είτε να δημιουργήσετε ένα νέο θέμα μ' αυτή την απάντηση ή να τη συγχωνεύσετε σ' ένα υπάρχον θέμα.

en: You cannot create new topics
el: Δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα

en: You cannot edit this reply
el: Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε αυτήν την απάντηση

en: You cannot edit this topic
el: Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε αυτό το θέμα

en: You cannot reply to this topic
el: Δεν μπορείτε να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα

en: You do not have the permissions to edit this reply!
el: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να επεξεργαστείτε αυτήν την απάντηση!

en: You do not have the permissions to edit this topic!
el: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να επεξεργαστείτε αυτό το θέμα!

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
el: Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε αυτά <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr>ετικέτες και χαρακτηριστικά:

en: You must be logged in to create new topics
el: Πρέπει να έχετε συνδεθεί για να δημιουργήσετε νέα θέματα

en: You must be logged in to reply to this topic
el: Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα

en: YouTube
el: Youtube

en: Your comment is awaiting moderation
el: Το σχόλιό σας αναμένει έγκριση

en: Your email address will not be published. Required fields are marked *
el: Το email σας δεν θα δημοσιευθεί. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

en: Your order
el: Η παραγγελία σας

en: Your rating
el: Η αξιολόγησή σας

en: Your review
el: Η αξιολόγησή σας

en: Your username must be unique, and cannot be changed later.
el: Το όνομα χρήστη σας πρέπει να είναι μοναδικό και δεν μπορεί να αλλάξει αργότερα.

en: center bottom
el: κέντρο κάτω

en: center center
el: κέντρο κέντρο

en: center top
el: κέντρο - επάνω

en: is a required field.
el: είναι ένα απαιτούμενο πεδίο.

en: is not a valid email address.
el: δεν είναι έγκυρη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: is not a valid phone number.
el: δεν είναι έγκυρος αριθμός τηλεφώνου.

en: left bottom
el: αριστερά κάτω

en: left center
el: Αριστερά κέντρο

en: left top
el: αριστερή κορυφή

en: repeat
el: Επανάληψη

en: right bottom
el: δεξιά κάτω

en: right center
el: δεξιό κέντρο

en: right top
el: δεξιά κορυφή
