Themes - evolve - en to fa_IR translation catalogue (359 entries)

en:  Products
fa_IR: محصولات

en:  says
fa_IR: می گوید

en: % Comments
fa_IR: % دیدگاه

en: %s download remaining | %s downloads remaining
fa_IR[0]: %s از دانلود باقی مانده

en: %s's Favorites
fa_IR: %s's علاقه منديها

en: %s's Profile
fa_IR: %s's پروفايل

en: %s's Replies Created
fa_IR: %s's پاسخ های داده شده

en: %s's Subscriptions
fa_IR: %s's مشترکين

en: %s's Topics Started
fa_IR: %s's موضوعات ايجاد شده

en: 1 Comment
fa_IR: ۱ دیدگاه

en: 404 - Page not Found
fa_IR: خطای 404 - صفحه یافت نشد

en: <strong>WARNING:</strong> This process cannot be undone
fa_IR: <strong>WARNING:</strong> این فرآیند را نمیتوان انجام نداد.

en: Above
fa_IR: بالا

en: Action
fa_IR: اعمال

en: Additional Information
fa_IR: اطالاعات اضافی

en: Address changed successfully.
fa_IR: آدرس با موفقیت تغییر پیدا کرد.

en: All
fa_IR: همه

en: All pages
fa_IR: همه‌ی برگه‌ها

en: Apply Coupon
fa_IR: اعمال کوپن

en: Available downloads
fa_IR: دانلود های دردسترس

en: Available on backorder
fa_IR: موجود در سفارش قبلی

en: Background Position
fa_IR: موقعیت پس‌زمینه

en: Background Repeat
fa_IR: تکرار پس‌زمینه

en: Below
fa_IR: پایین

en: Billing Address
fa_IR: آدرس فاکتور

en: Blog
fa_IR: بلاگ

en: Button Type
fa_IR: نوع دکمه

en: Buttons
fa_IR: دکمه

en: Calculate shipping
fa_IR: محاسبه هزينه حمل و نقل

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Cart Subtotal
fa_IR: سبد خرید

en: Center
fa_IR: میانه

en: Change Address
fa_IR: تعویض آدرس

en: Check the box to disable Font Awesome
fa_IR: این گزینه را برای غیر فعال کردن FontAwesome انتخاب کنید

en: Check this box if you don't want to display main menu
fa_IR: جعت عدم نمایش منوی اصلی این گزینه را انتخاب نمایید

en: Check this box if you want to disable widget content boxed background
fa_IR: جهت غير فعال سازي ابزارک ، اين گزینه را انتخاب کنيد

en: Check this box if you want to display Subscribe/Social Links in header
fa_IR: جهت نمایش لینک های مشترک/اجتماعی در هدر، گزينه را انتخاب کنيد.

en: Check this box if you want to display edit post/page link
fa_IR: اگر میخواهید لینک ویرایش پست را نمایش دهید، این گزینه را انتخاب کنید

en: Check this box if you want to enable Posts Slider
fa_IR: برای فعال سازی اسلایدر پستها، این گزینه را انتخاب نمایید

en: Check this box if you want to enable background color for video post format
fa_IR: اگر میخواهید رنگ پس زمینه برای فرمت پست ویدیو را فعال کنید، این کادر را علامت بزنید

en: Checkout
fa_IR: پرداخت

en: Choose Header Type
fa_IR: انتخاب نوع سربرگ

en: Choose the color scheme for widgets background
fa_IR: نوع رنگ پس زمینه ابزارک را انتخاب کنید

en: Choose the color scheme of Subscribe/Social Icons
fa_IR: انتخاب رنگ آیکون های مشترک / اجتماعی

en: Choose the layout of responsive menu on smaller screen sizes
fa_IR: طرح  منوی پاسخگو را در اندازه های صفحه کوچکتر انتخاب کنید

en: Choose the position of your Custom Logo for Header #1
fa_IR: انتخاب موقعیت لوگوی سفارشی برای سربرگ #1

en: Choose the size of Subscribe/Social Icons
fa_IR: انتخاب اندازه آیکون های مشترک / اجتماعی

en: Choose where to display header widgets
fa_IR: انتخاب مکان نمایش ابزارک های سربرگ

en: Choose your Header Type
fa_IR: انتخاب نوع سربرگ

en: City
fa_IR: شهر

en: Clear
fa_IR: توضیح محصول

en: Comments
fa_IR: دیدگاه‌ها

en: Confirm New Password
fa_IR: پسورد جدید را وارد کنید

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Content Box 1
fa_IR: جعبه محتوا

en: Content Box 1 Button
fa_IR: دکمه جعبه 1

en: Content Box 1 Icon Color
fa_IR: رنگ آیکون جعبه 1

en: Content Box 1 Title
fa_IR: عنوان جعبه 1

en: Content Box 1 description
fa_IR: توضیحات جعبه 1

en: Content Box 2
fa_IR: محتویات جعبه 2

en: Content Box 2 Button
fa_IR: دکمه جعبه 2

en: Content Box 2 Icon (Font Awesome)
fa_IR: آیکون جعبه 2 (FontAwesome)

en: Content Box 2 Icon Color
fa_IR: رنگ آیمون جعبه 2

en: Content Box 2 Title
fa_IR: عنوان جعبه 2

en: Content Box 2 description
fa_IR: توضیحات جعبه 2

en: Content Box 3
fa_IR: محتویات جعبه 3

en: Content Box 3 Button
fa_IR: دکمه جعبه 3

en: Content Box 3 Icon (Font Awesome)
fa_IR: آیکون جعبه 3 (FontAwesome)

en: Content Box 3 Icon Color
fa_IR: رنگ آیکون جعبه 3

en: Content Box 3 Title
fa_IR: عنوان جعبه 3

en: Content Box 3 description
fa_IR: توضیحات جعبه 3

en: Content Box 4
fa_IR: محتویات جعبه 4

en: Content Box 4 Button
fa_IR: دکمه جعبه 4

en: Content Box 4 Icon (Font Awesome)
fa_IR: آيکون جعبه 4

en: Content Box 4 Icon Color
fa_IR: رنک آیکون جعبه 4

en: Content Box 4 Title
fa_IR: عنوان جعبه 4

en: Content Box 4 description
fa_IR: توضیحات جعبه 4

en: Content Boxes
fa_IR: محتویات جعبه 1

en: Content Boxes Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه جعبه  های محتوا

en: Content Boxes Description Font
fa_IR: فونت توضيحات جعبه هاي متني

en: Content Boxes Title Font
fa_IR: فونت عنوان جعبه های متنی

en: Continue
fa_IR: ادامه

en: Coupon code
fa_IR: کد کوپن

en: Cover
fa_IR: پوششی

en: Create new topic
fa_IR: ایجاد موضوع جدید:

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
fa_IR: پسورد فعلی (اگر نمی خواهید تغییر بدهید خالی بگذارید)

en: Custom Footer
fa_IR: پاورقي سفارشی

en: Custom Logo
fa_IR: نشان انتخابی

en: Customer details
fa_IR: جزئیات مشتری

en: Dark
fa_IR: تیره

en: Dashboard
fa_IR: داشبورد

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date:
fa_IR: تاریخ:

en: Default
fa_IR: پیش‌فرض

en: Default order
fa_IR: سفارشات پيش فرض

en: Delete
fa_IR: پاک کردن

en: Disable Font Awesome
fa_IR: غیر فعال کردن FontAwesome

en: Disable Main Menu
fa_IR: غیر فعال سازی منوی اصلی

en: Disable Widget Content Boxed Background
fa_IR: غير فعال سازي ابزارک ها

en: Disable WooCommerce Shop Page Ordering Boxes
fa_IR: غیر فعال سازی صفحه جعبه هاي سفارشي  فروشگاه

en: Disabled
fa_IR: غيرفعال

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Download file%s
fa_IR: دانلود فایل %s

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit %s's Profile
fa_IR: ویرایش شناسنامه %s

en: Edit Account
fa_IR: ویرایش اکانت

en: Email address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email*
fa_IR: ایمیل

en: Email:
fa_IR: پست الکترونیکی:

en: Enable Content Box 1
fa_IR: جعبه 1 فعال شود؟

en: Enable Content Box 2
fa_IR: جعبه 2 فعال شود ؟

en: Enable Content Box 3
fa_IR: جعبه 3 فعال شود؟

en: Enable Content Box 4
fa_IR:  جعبه 4 فعال شود؟

en: Enable Header Widgets
fa_IR: فعال سازی ابزارک های سربرگ

en: Enable Parallax Slider
fa_IR: فعال سازی اسلایدر پارالاکس

en: Enable Searchbox
fa_IR: فعال کردن باکس جستجو

en: Enable Subscribe/Social Links in Header
fa_IR: فعال سازی نمایش لینک های مشترک/اجتماعی در هدر

en: Enable or Disable Slide %d
fa_IR: فعال و یا غیرفعال شدن اسلاید %d

en: Enabled
fa_IR: فعال

en: Enter the header padding
fa_IR: وارد کردن فاصله پدینگ برای سربرگ

en: Existing tag:
fa_IR: برچسب موجود:

en: Extra
fa_IR: تنظیمات پیشرفته

en: Facebook
fa_IR: فیسبوک

en: Favorites
fa_IR: علاقه مندی ها

en: Featured Image
fa_IR: تصویر ویژه

en: First name
fa_IR: نام

en: Follow replies
fa_IR: پاسخ ها را دنبال کنید

en: Footer
fa_IR: پانوشت

en: Footer Color
fa_IR: رنگ پاورقی

en: Footer Image
fa_IR: تصویر پاورقی

en: Footer Widgets
fa_IR: ابزارک های پاورقی

en: Form Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه فرم

en: Form Border Color
fa_IR: رنگ دور فرم

en: Form Text Color
fa_IR: رنگ متن فرم

en: Forum
fa_IR: انجمن

en: Forum role:
fa_IR: قوانين انجمن :

en: Forum:
fa_IR: انجمن :

en: Forums
fa_IR: انجمن:

en: Freshness
fa_IR: تازگی

en: Front Page
fa_IR: برگه نخست

en: Full Width
fa_IR: پهنای کل

en: General
fa_IR: همگانی

en: Go Shop
fa_IR: رفتن به فروشگاه

en: Google Plus
fa_IR: گوگل پلاس

en: Have a promotional code?
fa_IR: کد تخفیف دارید؟

en: Header
fa_IR: سربرگ

en: Header & Footer
fa_IR: سربرگ و پاورقی

en: Header Color
fa_IR: رنگ سربرگ

en: Header Padding
fa_IR: فاصله پدینگ سربرگ

en: Header Widgets
fa_IR: ابزارک های سربرگ

en: Headings
fa_IR: عنوان ها

en: Hello, %s
fa_IR: سلام  %s

en: Hide
fa_IR: پنهان شدن

en: Home
fa_IR: خانه

en: If you choose an existing topic, replies will be ordered by the time and date they were created
fa_IR: اگر یکی از موضوع های موجود را انتخاب کنید، پاسخ ها بر اساس زمان و تاریخ آنها مرتب می شود.

en: In reply to
fa_IR: در پاسخ به :

en: In reply to:
fa_IR: در پاسخ به :

en: Input the time between transitions (Default: 3500)
fa_IR: زمان بین انتقال را وارد کنید (پيش فرض: 3500)

en: Input the time between transitions (Default: 4000)
fa_IR: زمان بین انتقال را وارد کنید (پيش فرض: 4000)

en: Input the time between transitions (Default: 7000)
fa_IR: زمان بین انتقال را وارد کنید (پيش فرض: 7000)

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Last name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Last updated %s
fa_IR: آخرين بروزرساني : %s

en: Layout
fa_IR: طرح بندی

en: Leave a Comment
fa_IR: دیدگاه‌تان را بنویسید:

en: Left
fa_IR: چپ

en: Light
fa_IR: روشن

en: LinkedIn
fa_IR: لینکداین

en: Linkedin
fa_IR: مرتبط شده به

en: Links
fa_IR: پيوندها

en: Log In
fa_IR: ورورد

en: Logo
fa_IR: لوگو

en: Logout
fa_IR: خروج

en: Main Menu Color
fa_IR: رنگ منوی اصلی

en: Main Menu Font
fa_IR: فونت منوی اصلی

en: Make sure all words are spelled correctly.
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که تمام کلمات به درستی نوشته شده اند.

en: Menu
fa_IR: فهرست

en: Menu hover font color
fa_IR: رنگ فونت منوي شناور

en: Merge with this topic:
fa_IR: مخلوط کردن با این موضوع

en: Middle
fa_IR: میانه

en: More options
fa_IR: گزینه های بیشتر

en: Move method
fa_IR: مد انتقال

en: My Account
fa_IR: حساب من

en: N/A
fa_IR: در دسترس نیست!

en: Name
fa_IR: نام

en: Name:
fa_IR: نام:

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
fa_IR: پسورد جدید ( اگر نمی خواهید تغییر بدهید خالی بگذارید)

en: Newer Entries
fa_IR: صفحه بعدی

en: Newsletter
fa_IR: خبرنامه

en: No
fa_IR: خیر

en: No Comments Yet
fa_IR: اولين نظر را شما بدهيد.

en: No Slider
fa_IR: بدون اسلایدر

en: No downloads available yet.
fa_IR: دانلود هنوز در دسترس نیست.

en: No other topics found!
fa_IR: موضوعی دیگر یافت نشد

en: None
fa_IR: هیچ‌یک

en: Normal
fa_IR: معمولی

en: Note:
fa_IR: توجه:

en: Notify me of follow-up replies via email
fa_IR: پاسخ های جدید را با ایمیل به من خبر بده

en: Number of Posts to Display
fa_IR: تعداد پست‌ها برای نمایش

en: Number of Widget Cols in Footer
fa_IR: تعدادی ويجت در پاورقی

en: Older Entries
fa_IR: صفحه قبلی

en: Optional reason for editing
fa_IR: دلیل ویرایش:

en: Order
fa_IR: سفارش

en: Order Total
fa_IR: سفارش کل

en: Order details
fa_IR: جزئیات سفارش

en: Order:
fa_IR: سفارش:

en: Padding Between Menu Items
fa_IR: فاصله بین آیتم های منو

en: Page %s
fa_IR: صفحه %s

en: Page Breadcrumb
fa_IR: صفحه Breadcrumb

en: Page Title
fa_IR: صفحه عنوان

en: Pages:
fa_IR: برگه‌ها

en: Parallax Slider
fa_IR: اسلایدر پارالاکس

en: Password
fa_IR: رمز

en: Password Change
fa_IR: تغییر پسورد

en: Pay
fa_IR: پرداخت

en: Payment method:
fa_IR: روش پرداخت

en: Permanent Link to
fa_IR: پبوند ثابت به

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
fa_IR: لطفا دوباره پرداخت نمائید یا به صفحه حساب کاربری خود برگردید.

en: Please attempt your purchase again.
fa_IR: لطفا دوباره پرداخت نمائید.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
fa_IR: لطفا یک کد پستی معتبر وارد کنید.

en: Popular
fa_IR: محبوب

en: Post Format
fa_IR: فرمت پست ها

en: Postcode / ZIP
fa_IR: کد پستی

en: Posts
fa_IR: نوشته‌ها

en: Posts in Category
fa_IR: پست هاي :

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Primary Menu
fa_IR: فهرست اصلی

en: Proceed to Checkout
fa_IR: پرداخت

en: Product
fa_IR: محصول

en: Product description
fa_IR: توضیح محصول

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
fa_IR: تعداد

en: Products
fa_IR: محصولات

en: Profile
fa_IR: شناسنامه

en: Quantity
fa_IR: مقدار

en: Rating
fa_IR: رتبه بندی

en: Read More
fa_IR: ادامه

en: Read more
fa_IR: بیشتر بخوانید

en: Recent
fa_IR: تازه

en: Recent Posts
fa_IR: نوشته‌های تازه

en: Recent orders
fa_IR: سفارشات اخیر

en: Remember Me
fa_IR: من را به یاد داشته باش

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove this item
fa_IR: حذف این مورد

en: Replies
fa_IR: پاسخ ها

en: Replies Created
fa_IR: پاسخ های داده شده

en: Replies created:
fa_IR: پاسخ ها :

en: Reply to %s
fa_IR: پاسخ به : %s

en: Responsive Menu Layout
fa_IR: چیذمان منو ریسپانسیو

en: Right
fa_IR: راست

en: Rollover
fa_IR: رتبه بندی

en: Save Address
fa_IR: ذخیره آدرس

en: Save changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Search
fa_IR: جست‌وجو

en: Search forum
fa_IR: جست‌وجو برای:

en: Search...
fa_IR: جست و جو...

en: Select a country&hellip;
fa_IR: یک کشور را انتخاب کنید

en: Select a state&hellip;
fa_IR: استان&hellip;

en: Select how many footer widget areas you want to display
fa_IR: پاورقی با تعداد ويجت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

en: Select the main menu hover effect
fa_IR: انتخاب افکت حالت شناور فهرست اصلی

en: Shadows
fa_IR: سایه ها

en: Share by Email
fa_IR: به اشتراک گذاشتن با ایمیل

en: Share on Facebook
fa_IR: اشتراک در فیسبوک

en: Share on Google Plus
fa_IR: اشتراک در Google Plus

en: Share on Pinterest
fa_IR: اشتراک در Pinterest

en: Share on Twitter
fa_IR: اشتراک در Twitter

en: Shipping Address
fa_IR: آدرس ارسالی

en: Shortcodes
fa_IR: کدهاي کوتاه

en: Show
fa_IR: نمایش

en: Show WooCommerce Cart Link in Header
fa_IR: نمایش لینک سبد خرید ووکامرس در سربرگ

en: Show WooCommerce My Account Link in Header
fa_IR: نمایش لینک حساب ووکامرس من در سربرگ

en: Show WooCommerce Order Notes on Checkout
fa_IR: نمایش لیست سفارشات (ووکامرس) برای پرداخت

en: Show comments
fa_IR: نمایش همه‌ی دیدگاه‌ها

en: Show details
fa_IR: نمایش جزئیات

en: Sidebar 1
fa_IR: نوار کناری ۱

en: Sidebar 2
fa_IR: نوار کناری ۲

en: Sidebar Position
fa_IR: حالت نوار کناری

en: Similar posts
fa_IR: پست های مشابه

en: Single Post
fa_IR: تک نوشته

en: Slide Description Font
fa_IR: فونت توضیحات اسلایدر

en: Slide Title Font
fa_IR: فونت عنوان اسلایدر

en: Slider Speed
fa_IR: سرعت اسلایدر

en: Slider Type
fa_IR: نوع اسلایدر

en: Slides
fa_IR: اسلایدها

en: Slideshow Content
fa_IR: متن اسلایدرشو

en: Sort by
fa_IR: مرتب سازی بر اساس

en: Square
fa_IR: مربع

en: Started by %1$s
fa_IR: شروع شده توسط : %1$s

en: State / County
fa_IR: کشور

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Sticky Header
fa_IR: موضوع خاص سربرگ

en: Styling
fa_IR: سبک

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: Subscribe/Social Icons Color
fa_IR: رنگ آیکون های مشترک / اجتماعی

en: Subscribe/Social Icons Size
fa_IR:  اندازه آیکون های مشترک / اجتماعی

en: Subscriptions
fa_IR: مشترک شدن

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Telephone:
fa_IR: تلفن:

en: Thank you. Your order has been received.
fa_IR: با تشکر.سفارش شما دریافت شد.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
fa_IR: از این آدرس به طور پیش فرض استفاده می شود.

en: Theme Homepage
fa_IR: تم صفحه اصلی

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
fa_IR: این نوشته با رمز محافظت شده است. برای نمایش دیدگاه‌ها رمز خود را وارد کنید.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
fa_IR: این محصول در انبار  تمام شده و فعلا قابل خرید نمی باشد.

en: Topic
fa_IR: موضوع

en: Topic extras
fa_IR: موضوعات مشابه

en: Topic status
fa_IR: وضعیت موضوع :

en: Topic title (maximum length: %d)
fa_IR: عنوان موضوع (حداکثر طول: %d )

en: Topic type
fa_IR: نوع موضوع :

en: Topic:
fa_IR: عنوان :

en: Topics
fa_IR: موضوعات

en: Topics Started
fa_IR: موضوع های ايجاد شده

en: Topics started:
fa_IR: موضوع های ايجاد شده :

en: Total
fa_IR: کل

en: Total:
fa_IR: جمع کل:

en: Try different keywords.
fa_IR: کلمات کلیدی متفاوت را امتحان کنید.

en: Try more general keywords.
fa_IR: کلمات کلیدی عمومی را امتحان کنید.

en: Tumblr
fa_IR: تامبلر

en: Twitter
fa_IR: توئیتر

en: Type your search
fa_IR: جستجو

en: Typography
fa_IR: تایپوگرافی

en: Untitled
fa_IR: بدون عنوان

en: Update
fa_IR: به‌روزرسانی

en: Update Cart
fa_IR: بروزرسانی سبدخرید

en: Upload
fa_IR: آپــلود

en: Use an existing topic in this forum:
fa_IR: استفاده از اين موضوع در اين انجمن :

en: Use this setting to select and set position of sidebar
fa_IR: از این تنظیم برای انتخاب و تنظیم نوار کناری استفاده کنید

en: Username
fa_IR: نام‌کاربری

en: View
fa_IR: نمایش

en: View Cart
fa_IR: مشاهده سبد خرید

en: View Downloads
fa_IR: مشاهده دانلود ها

en: View Orders
fa_IR: دیدن سفارشات

en: Voices
fa_IR: صدا

en: Widget
fa_IR: ابزارک

en: Widget Content Font
fa_IR: فونت متن ابزارک ها

en: Widget Title Custom Background
fa_IR: سفارشي سازي عنوان ابزارک

en: Widget Title Font
fa_IR: فونت عنوان ابزارک

en: Widgets
fa_IR: ابزارک ها

en: WooCommerce
fa_IR: ووکامرس

en: Written by
fa_IR: نوشته شده توسط

en: Yes
fa_IR: آری

en: You cannot create new topics
fa_IR: شما اجازه ايجاد موضوع جديد را نداريد.

en: You cannot edit this reply
fa_IR: شما این پاسخ را نمیتوانید ویرایش کنید

en: You cannot edit this topic
fa_IR: شما نمی توانید این موضوع را ویرایش کنید.

en: You cannot reply to this topic
fa_IR: شما نمی توانید به این موضوع پاسخ دهید

en: You do not have the permissions to edit this reply!
fa_IR: شما مجوز ویرایش این پاسخ ندارید!

en: You do not have the permissions to edit this topic!
fa_IR: شما اجازه ویرایش این موضوع را ندارید!

en: You have not set up this type of address yet
fa_IR: شما هنوز این نوع آدرس را تنظیم نکرده اید.

en: You must be logged in to checkout
fa_IR: برای پرداخت باید به حساب کاربری خود وارد شوید.

en: You must be logged in to create new topics
fa_IR: براي ايجاد موضوع جديد، ابتدا بايد وارد شويد.

en: You must be logged in to reply to this topic
fa_IR: برای پاسخ دادن باید وارد شوید.

en: YouTube
fa_IR: Youtube

en: Your cart is currently empty
fa_IR: سبد خرید شما خالی است.

en: Your comment is awaiting moderation
fa_IR: نظر شما در حال بررسی است

en: Your order
fa_IR: سفارش شما

en: evolve
fa_IR: قالب evolve

en: evolve: Tabs
fa_IR: evolve: زبانه ها

en: is a required field.
fa_IR: اجباری است.

en: is not a valid email address.
fa_IR: ایمیل معتبر نیست.

en: is not a valid phone number.
fa_IR: شماره تلفن معتبر نیست.

en: repeat
fa_IR: تکرار
