Themes - evolve - en to sl_SI translation catalogue (125 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sl_SI: Prispevek je zaščiten z geslom. Vnesite geslo za pregled komentarjev.

en: No Comments Yet
sl_SI: Komentarjev še ni.

en: Page %s
sl_SI: Stran %s

en: Primary Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Read More
sl_SI: Prikaži več

en: Submit
sl_SI: Oddaj

en: Make sure all words are spelled correctly.
sl_SI: Preveri če so vse besede pravilno napisane.

en: Try different keywords.
sl_SI: Poskusi uporabiti druge besede.

en: Try more general keywords.
sl_SI: Poskusi bolj splošne besede.

en: Type your search
sl_SI: Vpiši iskano besedo

en: Topics
sl_SI: Teme

en: Replies
sl_SI: Odgovori

en: Move reply "%s"
sl_SI: Premakni odgovor "%s"

en: New topic in <strong>%s</strong> titled:
sl_SI: Nova tema v <strong>%s</strong> z naslovom:

en: Moved: %s
sl_SI: Premaknjeno: %s

en: Use an existing topic in this forum:
sl_SI: Uporabi obstoječo temo na tem forumu:

en: No other topics found!
sl_SI: Ne najdem več tem!

en: You do not have the permissions to edit this reply!
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje tega odgovora!

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
sl_SI: Lahko uporabite te <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> oznake in atribute:

en: Notify the author of follow-up replies via email
sl_SI: Opozori avtorja o sledečih odgovorih preko e-pošte

en: Notify me of follow-up replies via email
sl_SI: Opozori me o sledečih odgovorih preko e-pošte

en: Merge topic "%s"
sl_SI: Združi temo "%s"

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
sl_SI: Izberite temo za združitev. Ciljna tema bo ostala glavna tema, ta tema pa se bo spremenila v odgovor.

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
sl_SI: Da obdržite to temo kot glavno, pojdite na drugo temo in tam uporabite orodje za združevanje tem.

en: All replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted. If the destination topic was created after this one, it's post date will be updated to second earlier than this one.
sl_SI: Vsi odgovori znotraj obeh tem bodo združeni kronološko. Red združenih odgovorov bo osnovan na čas in datum objave. Če je ciljna tema nastala za to temo, bo njen datum osvežen na sekundo pred tem.

en: Destination
sl_SI: Cilj

en: Merge with this topic:
sl_SI: Združi s to temo:

en: No topics were found to which the topic could be merged to!
sl_SI: Nobena tema ni bila najdena, h kateri bi se ta tema lahko združila!

en: Merge topic subscribers
sl_SI: Združi naročnike tem

en: Merge topic favoriters
sl_SI: Združi priljubljene teme

en: Merge topic tags
sl_SI: Združi oznake tem

en: You do not have the permissions to edit this topic!
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje te teme!

en: Split topic "%s"
sl_SI: Razdeli temo "%s"

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
sl_SI: Ko temo razdelite, jo razstavite na dve polovici, pri čemer se druga začne s pravkar izbranim odgovorom. Izberite ta odgovor kot novo temo z novim naslovom, ali pa dodajte odgovore že obstoječi temi.

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
sl_SI: Če uporabite možnost obstoječih tem, bodo odgovori v obeh temah združeni kronološko. Vrstni red združenih odgovorov bo temeljil na datumu in času njihove objave.

en: Split: %s
sl_SI: Razdeli: %s

en: Copy subscribers to the new topic
sl_SI: Kopiraj naročnike k novi temi

en: Copy favoriters to the new topic
sl_SI: Kopiraj seznam priljubljenih k novi temi

en: Copy topic tags to the new topic
sl_SI: Kopiraj oznake tem k novi temi

en: Manage Tag: "%s"
sl_SI: Uredi oznako: "%s"

en: Rename
sl_SI: Preimenuj

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
sl_SI: Pustite polje za ključ prazno, da se ustvari samodejno.

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
sl_SI: Sprememba ključa vpliva na trajno povezavo. Vsaka povezava na predhodni ključ bo prenehala delovati.

en: Name:
sl_SI: Ime:

en: Slug:
sl_SI: Ključ:

en: Update
sl_SI: Posodobi

en: Merge
sl_SI: Združi

en: Existing tag:
sl_SI: Obstoječa oznaka:

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
sl_SI: Ste prepričani, da želite združiti oznako "%s" z izbrano oznako?

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
sl_SI: Teme ne bodo izbrisane. Izbriše se le oznaka.

en: Deleting a tag cannot be undone.
sl_SI: Izbrisanega ključa ni mogoče povrniti.

en: Any links to this tag will no longer function.
sl_SI: Vse povezave na to oznako bodo prenehale delovati.

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati oznako "%s"? Tega se ne da razveljaviti.

en: Name
sl_SI: Ime

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Posts
sl_SI: Prispevki

en: Freshness
sl_SI: Svežost

en: Last updated %s
sl_SI: Zadnjič posodobljeno %s

en: In reply to:
sl_SI: v odgovor na:

en: Topic:
sl_SI: Tema:

en: Topic
sl_SI: Tema

en: Voices
sl_SI: Glasovi

en: %s's Profile
sl_SI: %s's Profil

en: Profile
sl_SI: Profil

en: %s's Topics Started
sl_SI: Začete teme osebe %s

en: Topics Started
sl_SI: Načete Teme

en: %s's Replies Created
sl_SI: Odgovori osebe %s

en: Replies Created
sl_SI: Ustvarjeni odgovori

en: %s's Favorites
sl_SI: Priljubljeno osebe %s

en: Favorites
sl_SI: Priljubljeno

en: %s's Subscriptions
sl_SI: Naročnine osebe %s

en: Subscriptions
sl_SI: Naročnine

en: Edit %s's Profile
sl_SI: Uredi %s Profil

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: % Comments
sl_SI: % komentarjev

en: 1 Comment
sl_SI: 1 komentar

en: Comments
sl_SI: Komentarji

en: Popular
sl_SI: Popularno

en: Show comments
sl_SI: Prikaži komentarje

en: Search
sl_SI: Išči

en: Written by
sl_SI: Napisal

en: Leave a Comment
sl_SI: Komentiraj

en: Permanent Link to
sl_SI: Stalna povezava na

en: Untitled
sl_SI: Neimenovan

en: Home
sl_SI: Domača stran

en: RSS Feed
sl_SI: RSS Vir

en: Share on Twitter
sl_SI: Deli na Twitterju

en: Share on Facebook
sl_SI: Deli na Facebook-u

en: Show
sl_SI: Prikaži

en: Status
sl_SI: Stanje

en: Email:
sl_SI: E-pošta:

en: Documentation
sl_SI: Dokumentacija

en: Read more
sl_SI: preberi več

en: General
sl_SI: Splošno

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

en: None
sl_SI: Nobena

en: Background Repeat
sl_SI: Ponavljajoče Ozadje

en: repeat
sl_SI: Ponovi

en: Background Position
sl_SI: Položaj Ozadja

en: Header
sl_SI: Glava

en: Left
sl_SI: Levo

en: Center
sl_SI: Sredinsko

en: Right
sl_SI: Desno

en: Front Page
sl_SI: Vstopna stran

en: Single Post
sl_SI: Posamezni prispevek

en: Footer
sl_SI: Noga

en: Light
sl_SI: Svetla

en: Dark
sl_SI: Temna

en: Square
sl_SI: Kvadrat

en: All pages
sl_SI: Vse strani

en: Normal
sl_SI: Običajno

en: Large
sl_SI: Velik

en: Linkedin
sl_SI: LinkedIn

en: Slider Speed
sl_SI: Jazdec rýchlosť

en: Middle
sl_SI: Sredina

en: Default
sl_SI: Privzeta

en: All
sl_SI: Vse

en: Upload
sl_SI: Naloži

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: No
sl_SI: Ne

en: Yes
sl_SI: Da

en: Page Title
sl_SI: Naslov strani

en: Hide
sl_SI: Skrij
