EvoLve - en to sr_RS translation catalogue (13 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sr_RS: Komentari na ovaj članak su zaštićeni lozinkom. Unesite lozinku da bi komentarisali.

en: No Comments Yet
sr_RS: Nema komentara

en: Page %s
sr_RS: Strana %s

en: Primary Menu
sr_RS: Osnovni meni

en: Make sure all words are spelled correctly.
sr_RS: Proverite da li su sve reči ispravno napisane.

en: Try different keywords.
sr_RS: Potražite druge ključne reči.

en: Try more general keywords.
sr_RS: Pokušajte sa uopštenijim izrazima.

en: Type your search
sr_RS: Unesite izraz za pretragu

en: % Comments
sr_RS: % komentara

en: 1 Comment
sr_RS: 1 komentar

en: Written by
sr_RS: Napisao

en: Leave a Comment
sr_RS: Ostavite komentar

en: Read more
sr_RS: Čitaj dalje
